Jak oglądać na telewizorach Samsung Smart TV?

Aplikacja WP Pilot na Samsung Smart TV jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają aktywny płatny pakiet premium. Tutaj dowiesz się więcej na temat płatnych pakietów premium i tego jak je aktywować.

Jak zainstalować aplikację Pilot WP na telewizorze Samsung Smart TV?

 1. Włącz menu główne w swoim telewizorze, za pomocą przycisku w swoim pilocie
 2. Za pomocą strzałek w swoim pilocie, przejdź do ikony APPS, a następnie ją wciśnij, oznaczoną czterema okręgami 3. Kiedy załaduje się strona APPS, przejdź do ikony wyszukiwania aplikacji, oznaczoną ikoną lupy, znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu 4. Po kliknięciu ikony otrzymasz dostęp do wirtualnej klawiatury. Wpisz "Pilot WP" 5. Po wpisaniu "Pilot WP" kafelek z aplikacją znajdzie się na górze ekranu. Przejdź na kafelek, a następnie go kliknij
 6. Następnie wyświetli się plansza z aplikacją. Kliknij przycisk "Zainstaluj" 7. Po zainstalowaniu przy ikonie aplikacji pojawią się przyciski "Otwórz" oraz "Dodaj do strony głównej". Jeśli chcesz od razu przejść do aplikacji, wciśnij "Otwórz". Jeśli chcesz umieścić kafelek w menu początkowym, kliknij "Dodaj do strony głównej". Po wciśnięciu ostatniej z wymienionych opcji pojawi się domyślny pasek z aplikacjami, w którym możesz umieścić ikonę Pilota WP w dowolnie wybranym miejscu 8. Zaakceptuj ustawienia prywatności, aby przejść do aplikacji. 9. Następnie pojawi się strona główna aplikacji Pilot WP. Aby zalogować się do aplikacji, kliknij lewą strzałkę w swoim pilocie. Pojawi się menu aplikacji. Przejdź na samą górę menu i włączy przycisk "Zaloguj się" 10. Pojawi się plansza z instrukcją logowania. Postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na ekranie 11. Po zalogowaniu się wpisz kod z ekranu telewizora w wyznaczone pole i zatwierdź, klikając "Dalej"

12. Po zalogowaniu, na telewizorze wybierz kanał, aby uruchomić transmisję. Jeśli posiadasz płatny pakiet premium z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami i kanał znajduje się w Twoim pakiecie, transmisja zostanie uruchomiona od razu.Dlaczego niektóre kanały posiadają oznaczenia "PREMIUM" i nie mogę ich oglądać?

Te kanały są dostępne tylko w wybranym płatnym pakiecie premium i Twój obecny pakiet ich nie obejmuje. Możesz w każdej chwili zmienić swój pakiet na wyższy lub aktywować dodatkowy, który da Ci dostęp do nowych kanałów. Sprawdź aktualną ofertę naszych płatnych pakietów premium, aby dowiedzieć się więcej: https://pilot.wp.pl/oferta/

Ważne!

Aplikacja jest dostępna tylko w określonych regionach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy.

Upewnij się, że twój telewizor jest skonfigurowany z odpowiednim regionem. Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji w sklepie, możliwe, że jest ona niedostępna w twoim regionie.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.