Jak oglądać na urządzeniach Android (telefon, tablet)?

 • Otwórz aplikację Google Play i wyszukaj Pilot WP. Możesz też skorzystać z tego linku: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.videostar
 • Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.
 • Otwórz aplikację. Zobaczysz ekran powitalny z opcjami do wyboru:
  • Jeśli posiadasz już konto na WP Pilot wybierz opcję "Zaloguj się". Następnie wybierz najwygodniejszą dla Ciebie metodę logowania.
  • Jeśli nie posiadasz konta wybierz opcję "Załóż konto". Tutaj dowiesz się więcej na temat tego jak założyć konto i jaki rodzaj konta wybrać.
  • Jeśli chcesz wypróbować aplikację bez konieczności rejestracji wybierz opcję "Wypróbuj bez logowania". Pamiętaj jednak, że bez zalogowania możesz oglądać tylko przez kilka minut.
  • Zostaniesz poproszony/-a o zaakceptowanie zgód i nadanie aplikacji niezbędnych uprawnień w systemie. Zrób to, aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji.
  • Kliknij wybrany przez Ciebie kanał, aby uruchomić transmisję.
 • Jeśli posiadasz płatny pakiet premium z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami i kanał znajduje się w Twoim pakiecie transmisja zostanie uruchomiona od razu.
 • Jeśli nie posiadasz płatnego pakietu premium możesz oglądać wybrane kanały w niższej rozdzielczości. Przed uruchomieniem transmisji zostaną wyświetlone dodatkowe reklamy - dzięki nim oglądasz za darmo. Jeśli chcesz oglądać więcej kanałów, w lepszej rozdzielczości i bez reklam (z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami) wybierz płatny pakiet premium. Tutaj dowiesz się więcej na temat płatnych pakietów premium i tego jak je aktywować.

Listę urządzeń obsługiwanych przez Google Play znajdziesz na stronie: https://support.google.com/googleplay/answer/1727131?hl=pl

Dlaczego niektóre kanały posiadają oznaczenia "PREMIUM" i nie mogę ich oglądać?

Te kanały są dostępne tylko w płatnym pakiecie premium. Wybierając płatny pakiet premium zyskujesz szereg korzyści: np. brak dodatkowych reklam jeśli nie jest to pakiet Lajt z reklamami, rozdzielczość Full HD oraz więcej kanałów. Tutaj dowiesz się więcej na temat płatnych pakietów premium i tego jak je aktywować.

Czy mogę przesyłać transmisję z mojego urządzenia na telewizor?

Tak, to bardzo proste. Możesz przesyłać obraz i dźwięk za pośrednictwem Airplay oraz Chromecast (Google Cast).

Jak oglądać przez Chromecast (Google Cast)? Tutaj znajdziesz instrukcję krok po kroku.

Jak oglądać przez Airplay? Tutaj znajdziesz instrukcję krok po kroku.


Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.