Jak oglądać na urządzeniach i telewizorach Android TV?

 • Otwórz aplikację Google Play i wyszukaj Pilot WP. 
 • Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.
 • Otwórz aplikację. Zobaczysz ekran powitalny z opcjami do wyboru:
  • Jeśli posiadasz już konto na WP Pilot, wybierz opcję "Zaloguj". Następnie wejdź na stronę https://pilot.wp.pl/kod/ korzystając ze swojego smartfona, tabletu lub komputera. Przepisz kod, który wyświetla się na ekranie Twojego telewizora. Nie musisz robić nic więcej, automatycznie zalogujemy Cię na telewizorze.
  • Jeśli nie posiadasz konta, wybierz opcję "Załóż konto i wypróbuj nas". Tutaj dowiesz się więcej na temat tego jak założyć konto i jaki rodzaj konta wybrać. Najwygodniej założysz je, wchodząc na adres https://pilot.wp.pl/register/ korzystając ze swojego smartfona, tabletu lub komputera.
  • Jeśli chcesz wypróbować aplikację, bez konieczności rejestracji, wybierz opcję "Wypróbuj aplikację". Pamiętaj jednak, że bez zalogowania możesz oglądać tylko przez kilka minut.
 • Wybierz kanał, aby uruchomić transmisję.
 • Jeśli posiadasz płatny pakiet premium z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami i kanał znajduje się w Twoim pakiecie, transmisja zostanie uruchomiona od razu.
 • Jeśli nie posiadasz płatnego pakietu premium, możesz oglądać wybrane kanały w niższej rozdzielczości. Przed uruchomieniem transmisji zostaną wyświetlone dodatkowe reklamy — dzięki nim oglądasz za darmo. Jeśli chcesz oglądać więcej kanałów, w lepszej rozdzielczości i bez reklam (z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami) wybierz płatny pakiet premium. Tutaj dowiesz się więcej na temat płatnych pakietów premium i tego jak je aktywować.

Listę urządzeń obsługiwanych przez Google Play znajdziesz na stronie: https://support.google.com/googleplay/answer/1727131?hl=pl

Dlaczego niektóre kanały posiadają oznaczenia "PREMIUM" i nie mogę ich oglądać?

Te kanały są dostępne tylko w płatnym pakiecie premium. Wybierając płatny pakiet premium, zyskujesz korzyści: np. brak dodatkowych reklam jeśli nie jest to pakiet Lajt z reklamami oraz więcej kanałów. Tutaj dowiesz się więcej na temat płatnych pakietów premium i tego jak je aktywować.


Jak zainstalować aplikację Pilot WP na telewizorze Android TV?

 1. Włącz menu główne w swoim telewizorze, za pomocą przycisku w swoim pilocie
 2. Po wejściu do menu Android TV, kliknij przycisk "Aplikacje", umieszczony po lewej stronie, oznaczonym dziewięcioma kwadratami 3. Kiedy załaduje się strona, kliknij przycisk "Odkrywaj aplikacje" oznaczony kolorowym trójkątem 4. Następnie przejdź do opcji "Wyszukiwanie", oznaczonej ikoną lupy, znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu 5. Po wykonaniu czynności otrzymasz dostęp do wirtualnej klawiatury. Wpisz "Pilot WP" 6. Kafelek z aplikacją pojawi się w zakładce "Wyniki wyszukiwania" na środku ekranu. Kliknij kafelek Pilot WP 7. Następnie kliknij przycisk "Zainstaluj" 8. Po procesie instalacji pojawią się dwa przyciski. Kliknij w przycisk "Otwórz", aby uruchomić aplikację Pilot WP.
 9. Następnie pojawi się plansza z trzema kółkami na dole ekranu. Przejdź przyciskami kierunkowymi na swoim pilocie w lewo, do ostatniego kółka 10. W tym momencie pojawi się ostatnia plansza z przyciskiem "DALEJ", umieszczonym na dole ekranu. Kliknij go za pomocą pilota 11. Następnie wyświetli się strona z opcjami, znajdującymi się po prawej stronie ekranu. Przejdź do ostatniej opcji "Zaloguj" 12. Po kliknięciu "Zaloguj" pojawi się plansza z instrukcją logowania. Postępuj zgodnie ze wskazaniami, zamieszczonymi na ekranie 13. Po zalogowaniu się wpisz kod z ekranu telewizora w wyznaczone pole i zatwierdź, klikając "Dalej"
Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.