Jak oglądać na telewizorach Vestel?


 1. Wymienione modele telewizorów z określonym typem menu są od razu wyposażone w aplikacji Pilota WP i nie trzeba ich pobierać. Kliknij w kafelek z aplikacją, aby cieszyć się oglądaniem.
 2. Zaakceptuj ustawienia prywatności, aby przejść do aplikacji.
 3. Następnie pojawi się strona główna aplikacji Pilot WP. Aby zalogować się do aplikacji, kliknij lewą strzałkę w swoim pilocie. Pojawi się menu aplikacji. Przejdź na samą górę menu i włączy przycisk "Zaloguj się"
 4. Pojawi się plansza z instrukcją logowania. Postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na ekranie
 5. Po zalogowaniu się wpisz kod z ekranu telewizora w wyznaczone pole i zatwierdź klikając "Dalej"


 • UWAGA! - Telewizor z systemem Vestel można poznać po wyglądzie menu oraz po nazewnictwie modeli. Te z systemem Vestel mają zawsze w oznaczeniu modelu literę "L" lub cyfrę 7 (w przypadku Telefunkenów). Marki telewizorów: Toshiba, Hitachi, JVC, Telefunken, Finlux, Digihome, budżetowe modele Panasonic. Wygląd menu:


Jak zainstalować aplikację Pilot WP na telewizorze z systemem Vestel?

 1. Wymienione modele telewizorów z określonym typem menu są od razu wyposażone w aplikacji Pilota WP i nie trzeba ich pobierać. Kliknij kafelek z aplikacją, aby cieszyć się oglądaniem

 2. Zaakceptuj ustawienia prywatności, aby przejść do aplikacji. 3. Następnie pojawi się strona główna aplikacji Pilot WP. Aby zalogować się do aplikacji, kliknij lewą strzałkę w swoim pilocie. Pojawi się menu aplikacji. Przejdź na samą górę menu i włączy przycisk "Zaloguj się"


 4. Pojawi się plansza z instrukcją logowania. Postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na ekranie 5. Po zalogowaniu się wpisz kod z ekranu telewizora w wyznaczone pole i zatwierdź, klikając "Dalej"

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.