Jak oglądać na telewizorach LG webOS?

 • Z dolnego menu na swoim telewizorze wybierz "LG Content Store" i wyszukaj Pilot WP. 
 • Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.
 • Otwórz aplikację. Zobaczysz ekran powitalny z opcjami do wyboru:
 • Jeśli posiadasz już konto na WP Pilot, wybierz opcję "Zaloguj". Następnie wejdź na stronę https://pilot.wp.pl/kod/, korzystając ze swojego smartfona, tabletu lub komputera. Przepisz kod, który wyświetla się na ekranie Twojego telewizora. Nie musisz robić nic więcej, automatycznie zalogujemy Cię na telewizorze.
 • Jeśli nie posiadasz konta, wybierz opcję "Załóż konto i wypróbuj nas". Tutaj dowiesz się więcej na temat tego jak założyć konto i jaki rodzaj konta wybrać. Najwygodniej założysz je, wchodząc na adres https://pilot.wp.pl/register/, korzystając ze swojego smartfona, tabletu lub komputera.
 • Wybierz kanał, aby uruchomić transmisję.
 • Jeśli posiadasz płatny pakiet premium z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami i kanał znajduje się w Twoim pakiecie, transmisja zostanie uruchomiona od razu.

Dlaczego niektóre kanały posiadają oznaczenia "PREMIUM" i nie mogę ich oglądać?

Te kanały są dostępne tylko w płatnym pakiecie premium. Wybierając płatny pakiet premium, zyskujesz szereg korzyści: np. brak dodatkowych reklam jeśli nie jest to pakiet Lajt z reklamami, rozdzielczość Full HD oraz więcej kanałów. Tutaj dowiesz się więcej na temat płatnych pakietów premium i tego jak je aktywować.

Jak zainstalować aplikację Pilot WP na telewizorze LG webOS?

 1. Włącz menu główne w swoim telewizorze, za pomocą przycisku w swoim pilocie
 2. W wyświetlonym pasku na dole ekranu przejdź do "LG CONTENT STORE", znajdującym się po lewej stronie 3. Po wyświetleniu strony przejdź do ikony "Szukaj", oznaczoną ikoną lupy, znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu 4. Kliknij ikonę. Otrzymasz dostęp do wirtualnej klawiatury. Wpisz "Pilot WP" 5. Po wpisaniu "Pilot WP" kafelek z aplikacją znajdzie się na środku ekranu. Przejdź na kafelek, a następnie go kliknij 6. Kliknij przycisk "INSTALUJ" 7. Po zainstalowaniu kliknij przycisk "URUCHOM", jeśli od razu chcesz cieszyć się aplikacją Pilot WP. Kafelek z aplikacją będzie znajdował się na ostatnim miejscu paska menu głównego 8. Zaakceptuj ustawienia prywatności, aby przejść do aplikacji. 9. Następnie pojawi się strona główna aplikacji Pilot WP. Aby zalogować się do aplikacji, kliknij lewą strzałkę w swoim pilocie. Pojawi się menu aplikacji. Przejdź na samą górę menu i włączy przycisk "Zaloguj się" 10. Pojawi się plansza z instrukcją logowania. Postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na ekranie 11. Po zalogowaniu się wpisz kod z ekranu telewizora w wyznaczone pole i zatwierdź, klikając "Dalej"


Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.