Jak oglądać na komputerze lub laptopie?

Możesz oglądać Pilot WP na dowolnym komputerze stacjonarnym lub laptopie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

1. Otwórz przeglądarkę internetową, z której korzystasz na co dzień (np. Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox, Opera, Safari lub inna).

2. Wejdź na https://pilot.wp.pl i upewnij się, że jesteś zalogowany/-a.

3. Możesz oglądać na kilka sposobów:

  • Po prawej stronie znajdziesz przewijaną listę wszystkich kanałów wraz z informacją o aktualnie nadawanym programie.
  • Jeśli chcesz zobaczyć listę wszystkich kanałów dostępnych w usłudze kliknij w link "Kanały TV" na górze strony.
  • Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie aktualnie nadawane programy na kanałach zjedź na dół strony głównej lub kliknij w link "Teraz w TV" na górze strony.

4. Kliknij wybrany przez Ciebie kanał, aby uruchomić transmisję.

  • Jeśli posiadasz płatny pakiet premium z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami i kanał znajduje się w Twoim pakiecie transmisja zostanie uruchomiona od razu.
  • Jeśli nie posiadasz płatnego pakietu premium możesz oglądać wybrane kanały w niższej rozdzielczości. Przed uruchomieniem transmisji zostaną wyświetlone dodatkowe reklamy - dzięki nim oglądasz za darmo. Jeśli chcesz oglądać więcej kanałów, w lepszej rozdzielczości i bez reklam (z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami) wybierz płatny pakiet premium. Tutaj dowiesz się więcej na temat płatnych pakietów premium i tego jak je aktywować.

Dlaczego niektóre kanały posiadają oznaczenia "PREMIUM" i nie mogę ich oglądać?

Te kanały są dostępne tylko w płatnym pakiecie premium. Wybierając płatny pakiet premium zyskujesz szereg korzyści: np. brak dodatkowych reklam jeśli nie jest to pakiet Lajt z reklamami, rozdzielczość Full HD oraz więcej kanałów. Tutaj dowiesz się więcej na temat płatnych pakietów premium i tego jak je aktywować.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.