Oglądaj gdzie chcesz i jak chcesz

Oglądaj telewizję przez Internet na małym i dużym ekranie, w domu i podróży.

Komputer

Komputer

Oglądaj w przeglądarce na komputerze pod adresem pilot.wp.pl
Smartfon lub tablet

Smartfon lub tablet

Pobierz aplikację i oglądaj na urządzeniach z systemem Android lub iOS
Ikona sklepu Android
Ikona sklepu iOS
Ikona sklepu Huawei
Telewizor

Telewizor

Oglądaj na urządzeniach Android TV oraz za pomocą Chromecast i AirPlay
Ikona sklepu Android
watch_everywhere_element_8d1a34cb-57f1-43bc-911a-1c9d39b3f3d3.png
Ikona sklepu FireTV
https://i.wpimg.pl/60x/pilot-static.wpcdn.pl/dynamic_content/watch_everywhere_section_aae319d9-4309-46bb-ae48-b265641e91b0.png

Strumieniowe przesyłanie video

Oglądaj za pomocą Chromecast i Airplay

Masz pytania?

Co to jest Pilot WP?

Pilot WP to platforma streamingowa pozwalająca na oglądanie telewizji na różnych urządzeniach: komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze.

Czy założenie konta Pilot WP jest bezpłatne?

Tak, konto w Pilocie WP jest bezpłatne. Rejestracja daje Ci możliwość oglądania na różnych urządzeniach (komputer, telefon, smartfon, telewizor z Android TV) kilkudziesięciu kanałów w bezpłatnym pakiecie Starter albo skorzystania z oferty płatnych pakietów. Porównanie oferty znajduje się tutaj.

Czy usługa Pilot WP jest bezpłatna?

Tak, Obecnie w Pilot WP możesz oglądać ponad 30 kanałów za darmo. Jeśli chcesz, możesz wykupić dostęp do dodatkowych kanałów znajdujących się w pakietach płatnych i mieć dostęp do ponad 90 kanałów telewizyjnych, gdziekolwiek jesteś.

ULTRA TV

Ultra TV

Ultra TV to pierwszy polski kanał muzyczno-rozrywkowy w jakości 4K. W jego ofercie znajdą się audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmowe.

Profil stacji Ultra TV

Ultra TV to pierwszy polski kanał, który nadaje wyłącznie treści, jakie zostały zarejestrowane w natywnej rozdzielczości 4K. Pozwala ona na uzyskanie wręcz kinowej jakości obrazu, a to wszystko w warunkach domowych, na posiadanych odbiornikach telewizyjnych. Zalicza się on do portfolio MWR Media.

Ramówka kanału Ultra TV

Emisja w stacji telewizyjnej Ultra HD rozpoczyna się od programu muzycznego, który pozwala dobrze nastroić się na cały dzień. W ramówce Ultra HD znajdują się ponadto seriale dokumentalne, np. „Dzikie Chiny” czy „Życie w oceanie”. Widzowie mogą zainspirować się gotowanymi przez prowadzących magazyn kulinarny potrawami. Dużą część ramówki stanowią różne programy muzyczne, jak np. „Ultra hity” czy „Ultra muzyka”. <.i>

Telewizja online przez internet dla każdego bez umowy i bez zobowiązań

Oglądaj na żywo kanały ogólnotematyczne, sportowe, filmowe i wiele innych. Zobacz, jakie to proste!