Telewizja WP HD

Oglądaj gdzie chcesz i jak chcesz

Oglądaj telewizję przez Internet na małym i dużym ekranie, w domu i podróży.

Komputer

Komputer

Oglądaj w przeglądarce na komputerze pod adresem pilot.wp.pl
Smartfon lub tablet

Smartfon lub tablet

Pobierz aplikację i oglądaj na urządzeniach z systemem Android lub iOS
Ikona sklepu Android
Ikona sklepu iOS
Ikona sklepu Huawei
Telewizor

Telewizor

Oglądaj na urządzeniach Android TV oraz za pomocą Chromecast i AirPlay
Ikona sklepu Android
watch_everywhere_element_8d1a34cb-57f1-43bc-911a-1c9d39b3f3d3.png
Ikona sklepu FireTV
https://i.wpimg.pl/60x/pilot-static.wpcdn.pl/dynamic_content/watch_everywhere_section_aae319d9-4309-46bb-ae48-b265641e91b0.png

Strumieniowe przesyłanie video

Oglądaj za pomocą Chromecast i Airplay

Masz pytania?

Co to jest Pilot WP?

Pilot WP to platforma streamingowa pozwalająca na oglądanie telewizji na różnych urządzeniach: komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze.

Czy założenie konta Pilot WP jest bezpłatne?

Tak, konto w Pilocie WP jest bezpłatne. Rejestracja daje Ci możliwość oglądania na różnych urządzeniach (komputer, telefon, smartfon, telewizor z Android TV) kilkudziesięciu kanałów w bezpłatnym pakiecie Starter albo skorzystania z oferty płatnych pakietów. Porównanie oferty znajduje się tutaj.

Dlaczego bez rejestracji mogę oglądać telewizję przez ograniczony czas?

Oglądanie przez ograniczony czas to próbka tego, co dostaniesz po założeniu konta. Chcemy, żebyś przekonał/a się, że warto do nas dołączyć. Czas oglądania bez rejestracji wynika też z umów z poszczególnymi nadawcami - Pilot WP to legalna usługa, szanująca prawa autorskie.

Top Kids HD

Top Kids HD

Top Kids to polski tematyczny kanał telewizyjny skierowany do dzieci i młodzieży, emitujący klasyczne seriale animowane.

Profil stacji Top Kids HD

Stacja Top Kids HD ma charakter stacji wyspecjalizowanej w programach i serialach dla dzieci. Nadaje w godzinach od 6.00 do 23.00. To polski tematyczny kanał telewizyjny, który został uruchomiony przez spółkę Michał Winnicki Entertainment.

Historia Top Kids HD

Kanał Top Kids HD rozpoczął emisję 1 grudnia 2015 roku i nadaje na podstawie koncesji wydanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Początkowo była to stacja bez reklam, ale od 2017 roku są one nadawane. To kanał FTA, co oznacza, że jest finansowany z wpływów z dystrybucji.

Ramówka Top Kids HD

W codziennym programie stacji Top Kids HD znajdują się lubiane przez najmłodszych seriale animowane, takie jak „Rodzina Treflików”, „Strażak Sam” czy też „Bob Budowniczy”„Mali odkrywcy”. Przede wszystkim są to audycje powtórkowe, ale w cyfrowo odrestaurowanych wersjach.

Telewizja online przez internet dla każdego bez umowy i bez zobowiązań

Oglądaj na żywo kanały ogólnotematyczne, sportowe, filmowe i wiele innych. Zobacz, jakie to proste!