Co to jest Pilot WP?


Pilot WP to polska usługa, która umożliwia oglądanie telewizji oraz wydarzeń na żywo przez internet. Możesz oglądać, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wystarczy stabilne połączenie z internetem i urządzenie spełniające wymagania techniczne (telewizor, komputer, smartfon lub tablet). W Pilot WP zawsze masz wybór: możesz oglądać w płatnym pakiecie premium lub za darmo. U nas nie musisz podpisywać żadnych umów - możesz zrezygnować w dowolnym momencie i wznowić usługę, wtedy, gdy będziesz jej potrzebować.

Jakie kanały są dostępne w ofercie?


W Pilot WP znajdziesz ponad 115 najlepszych kanałów telewizyjnych w rozdzielczości Full HD i HD. Więcej na temat naszej oferty kanałów dowiesz się, w tym miejscu. Dodatkowo obejrzysz u nas wybrane wydarzenia na żywo w formule PPV: gale sportów walki, wydarzenia sportowe, festiwale i koncerty.

Jak dowiedzieć się o nowych kanałach i wydarzeniach?

Nieustannie pracujemy nad tym, aby poszerzać naszą ofertę o kolejne kanały i wydarzenia. Obserwuj nasz profil na Facebooku oraz śledź nasz newsletter, aby być na bieżąco.

Czy muszę podpisywać umowę, aby korzystać z Pilot WP?

Nie, u nas nie podpisujesz żadnych umów. Tak jak Ty cenimy elastyczność i nie lubimy zobowiązań. Jeśli korzystasz naszej z płatnej subskrypcji, możesz zrezygnować w dowolnym momencie i wznowić ją wtedy, gdy będziesz jej potrzebować. WP Pilot to najlepszy wybór dla wszystkich rezygnujących z drogich, wieloletnich umów w telewizjach kablowych i satelitarnych. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Jak korzystać z Pilot WP?

Korzystanie z Pilot WP jest bardzo proste. Wystarczy do tego stabilne połączenie z internetem i Twoje ulubione urządzenie (telewizor, komputer, smartfon lub tablet). Tutaj znajdziesz instrukcję krok po kroku jak zacząć korzystać z Pilot WP.

Na jakich urządzeniach mogę oglądać Pilot WP?

Czy Pilot WP jest legalny?

Tak. Jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną na terenie Polski. Jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding, jednego z największych holdingów internetowych w kraju. Posiadamy niezbędne środki i procedury, które pozwalają nam dbać o bezpieczeństwo i prywatność Twoich danych w ramach obowiązujących przepisów prawa.

Jeśli nadal będziesz mieć pytania, zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.