Trwa ładowanie...

Lab - online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Najnowsza produkcja TVN-u może stanowić ważny element ramówki. Ciekawa, nowa obsada oraz interesująco zarysowana fabuła sprawia, że serial Lab będzie bardzo dobrą propozycją dla fanów kryminałów i paradokumentów.
Share
Lab
LabŹródło: WP
dhoqltl

Lab - co to za serial?

Lab to serial kryminalny z 2021 roku. Fabuła jest oparta na pracy najlepszych śledczych i laborantów najnowocześniejszego laboratorium kryminalistycznego w Polsce. Serial za każdym razem będzie opowiadał inną historię. Zdjęcia realizowano na ulicach Krakowa. Niektórzy wskazują, że będzie to polska wersja serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami.

Lab - twórcy

Serial jest produkowany przez Krystynę Lasoń. Scenarzystą jest Hanna Niemiec, znana dotychczas ze scenopisarstwa do paradokumentów Szkoła(główna scenarzystka serialu) i Szpital (headautor), również produkcji TVN-u. Reżyserem formatującym jest Marcin Głowacki, który realizował takie filmy jak Mój biegun z 2013 roku czy 1800 gramów z 2019 roku.

dhoqltl

Lab - odcinki

Liczba odcinków nie jest dokładnie znana. Serial ukazuje się od poniedziałku do piątku, a pierwszy epizod zadebiutował w połowie lutego 2021 roku. Liczba sezonów nie jest jeszcze znana i zapewne będzie uzależniona od popularności.

Lab - fabuła

Grupa laborantów razem z najlepszymi śledczymi rozwiązuje największe zagadki kryminalne. Serial śledzi pracę śledczych od miejsca zbrodni i badania zwłok, po laboratorium i prowadzenie przesłuchiwań. Koordynacja działań laborantów i śledczych ma doprowadzić do rozwikłania zagadkowych zbrodni i znalezienia winnych.

dhoqltl

Lab - bohaterowie

Główną laborantką jest inspektor Maria Szajner. Ważną postacią jest także Jakub Rawicz - samotnik i introwertyk, skrywający wielką tajemnicę z dzieciństwa. Komisarz Klaudia Traczyk będzie próbowała połączyć zawiłe życie prywatne z pracą, a małżeństwo Brygida i Paweł będzie mierzyło się ze wspólnymi ambicjami (rosnącymi i straconymi).

Lab - obsada

Główną rolę gra Alina Kamińska, która grała mniejsze role w innych serialach (np. 39 i pół tygodnia, Prawo Agaty, Czas honoru, Klan i Ojciec Mateusz). Grała również mniejsze role w filmie Miasto 44 i Otchłań. W serialu zagra również Marcin Sianko znany z serialu Zakochani po uszy. Obsadę serialu stanowią również aktorzy teatralni i trzecioplanowi: Ewelina Starejki, Natalia Wieciech, Aleksander Talkowski, Michał Chołka, Jolanta Wachowska i inni.

Lab - gdzie oglądać

Serial można oglądać codziennie na stacji TVN w godzinach popołudniowych. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji możemy go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.

dhoqltl

Podziel się opinią

Share
dhoqltl
dhoqltl