Czy biblioteka materiałów na żądanie jest dodatkowo płatna? Czy muszę płacić za materiały na żądanie, skoro mam opłacony pakiet?

Materiały na żądanie są dostępne w ramach pakietu, który wykupiłeś - nie musisz za nic dopłacać. Wyjątkiem w pakietach płatnych jest pakiet Lajt z reklamami, w którym nie ma dostępu do biblioteki. W pakietach bez reklam masz możliwość późniejszego obejrzenia wybranych seriali, filmów, programów czy meczów, które emitowane zostały na kanałach, do których masz dostęp w ramach pakietu.

Przykład: wykupiłeś pakiet MAXI, w którym masz dostęp do kanału FOX, dzięki temu możesz oglądać nagrane filmy, seriale czy programy emitowane na tym kanale po ich emisji.

Jaki pakiet muszę wykupić, żeby obejrzeć dany serial?

Wszystko zależy od tego, na jakim kanale emitowany był dany serial. Informacja o tym, w jakim pakiecie jest dany serial jest widoczna po wybraniu danego serialu. Możesz również do nas napisać i my wskażemy Ci, jaki pakiet musisz wykupić, by obejrzeć wybrany serial.

Czy mogę oglądać powtórki za darmo?

Nie, biblioteka materiałów na żądanie jest dostępna tylko dla użytkowników z pakietem premium jeśli nie jest to pakiet Lajt z reklamami.

Dlaczego widzę reklamy, chociaż mam wykupiony pakiet premium?

Materiały w bibliotece są głównie nagraniami z transmisji kanału na żywo - razem z emitowanymi programami nagrane są również bloki reklamowe. Można je przewinąć za pomocą pilota czy myszki komputera.

Czy biblioteka materiałów na żądanie będzie dostępna dla użytkowników bez pakietu?

Niestety nie, aby mieć dostęp do materiałów na żądanie, musisz wykupić pakiet premium z wyjątkiem pakietu Lajt z reklamami.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.