Tv online na żywo. Oglądaj ponad 90 kanałów tv.

Telewizja z energią. Oglądaj to co lubisz!

Aktywuj specjalną ofertę dla klientów Energi i ciesz się dostępem do telewizji przez internet na Twoim urządzeniu.

Jak aktywować pakiet?

1
Kliknij ten przycisk
2
Jeśli nie jesteś zalogowany/a w WP Pilot zaloguj się lub załóż konto.
3
Wprowadź kod aktywujący pakiet (dostałeś go w SMSie od Energa).
4
Gotowe!
Potrzebujesz pomocy?najczęściej zadawane pytania

Pakiety specjalne

Pakiet Familijny
8 kanałów(6 kanałów HD)
Pakiet Kinomaniaka
9 kanałów(6 kanałów HD)
Pakiet Odkrywcy
10 kanałów(10 kanałów HD)
Pakiet Dziecięcy
7 kanałów(3 kanały HD)

Oglądaj gdzie chcesz i jak chcesz

Oglądaj telewizję przez Internet na małym i dużym ekranie, w domu i podróży.

Komputer

Komputer

Oglądaj w przeglądarce na komputerze pod adresem pilot.wp.pl
Smartfon lub tablet

Smartfon lub tablet

Pobierz aplikację i oglądaj na urządzeniach z systemem Android lub iOS
Otwórz sklepOtwórz sklepOtwórz sklep
Telewizor

Telewizor

Oglądaj na urządzeniach Android Tv oraz za pomocą Chromecast i AirPlay
Otwórz sklepOtwórz sklepOtwórz sklep

Pomoc

Co to jest WP Pilot?

WP Pilot to usługa pozwalająca na oglądanie telewizji na różnych urządzeniach: komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze z Android TV.

Czy założenie konta WP Pilot jest bezpłatne?

Tak, konto w WP Pilocie jest bezpłatne. Rejestracja daje Ci możliwość oglądania na różnych urządzeniach (komputer, telefon, smartfon, telewizor z Android TV) kilkudziesięciu kanałów w bezpłatnym pakiecie Starter albo skorzystania z oferty płatnych pakietów. Porównanie oferty znajduje się tutaj.

Które z kanałów są dostępne w HD?

Obecnie w HD dostępne są kanały: TVP1, TVP2, BBC, Paramount Channel, FilmBox Extra, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Fightbox, Nickelodeon, Da Vinci, MTV Polska, MTV Live, TV Republika i wiele innych. Możesz je odróżnić od reszty dzięki temu, że na listach przy logo albo obok logo włączonego kanału, widocznego na ekranie, mają znaczek HD.

Czy mogę oglądać WP Pilot na telewizorze?

Oczywiście. WP Pilot możesz oglądać na telewizorach z systemem Android TV, z wykorzystaniem Chromecasta, ale również na telewizorach Samsung Smart TV. Aplikację WP Pilot obsługują modele z rocznika 2017+ (z Tizen 3.0-4.0). Swoje ulubione kanały TV możesz oglądać również na telewizorach LG Smart TV z polskiej dystrybucji z wersją systemu webOSTV 4.0, webOSTV 4.5, webOSTV 5.0, webOSTV 6.0. WP Pilot jest też dostępny na Xboxie. Wspieramy także technologię AirPlay, która pozwala przekazywać obraz z aplikacji na telewizor. W aplikacji WP Pilot na iOS (Iphone/Ipad) widnieje opcja pozwalająca na udostępnianie obrazu za pomocą funkcji Airplay lub Chromecast. W celu korzystania należy wybrać dostępną opcję Airplay, wówczas wybieramy urządzenie do streamingu, np. Apple TV. W najbliższych miesiącach planujemy umożliwić oglądanie WP Pilota użytkownikom telewizorów LG Smart TV.

Czy mogę oglądać telewizję przy pomocy WP Pilota za granicą?

Tak, możesz oglądać na terenie Unii Europejskiej, jeśli pozwolisz zweryfikować, że na stałe mieszkasz w Polsce. Wystarczy, że podasz numer polskiego konta bankowego lub zdjęcie polskiego dowodu osobistego. Weryfikacja jest bezpłatna, nie naliczamy za nią żadnych opłat. Przejdź do weryfikacji. Jeśli wykupisz dowolny pakiet płatny korzystając z polskiego konta bankowego zostaniesz automatycznie zweryfikowany i zyskasz dostęp do WP Pilot na terenie UE. Dostęp do usługi możliwy jest wyłącznie dla użytkowników ze zweryfikowanym miejscem zamieszkania na terytorium Polski, którzy są czasowo obecni w innym państwie członkowskim UE, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści.

Czy usługa WP Pilot jest legalna?

Tak. Jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną na terenie Polski.

Ile WP Pilot "zużywa” transferu danych?

Dla kanałów w standardowej jakości (SD, standard definition) WP Pilot zużywa maksymalnie około 0,8 gigabajta na godzinę oglądania. Jeśli więc posiadasz pakiet 2 GB (2 gigabajty) danych, to wystarczy Ci on na około 2,5 godziny oglądania. Dla kanałów o jakości HD (high definition) zużywasz maksymalnie około 1,5 gigabajta na godzinę oglądania. Jeśli więc posiadasz pakiet 2 GB (2 gigabajty) danych, to wystarczy Ci na około 1 godzinę 20 minut oglądania. Ilość odebranych danych może być mniejsza, ponieważ jakość sygnału jest dostosowywana do szybkości łącza użytkownika. Jeśli łącze jest słabsze, wówczas sygnał telewizyjny jest gorszej jakości. Jeśli posiadasz nielimitowane łącze internetowe, ciesz się oglądaniem tak długo, jak chcesz.

Zgubiłam/em, wykasowałam/em kod sms, który został mi automatycznie przesłany, jak mogę aktywować usługę?

Jeśli zgubisz lub wykasujesz kod, skontaktuj się z nami pod numerem 555 555 555 (przygotuj numer umowy).

Jak długo ważny jest kod aktywacyjny?

Kod jest ważny 1 miesiąc od podpisania umowy, w tym czasie należy aktywować 12-miesięczny pakiet w WP Pilot. Jeżeli zdarzy się, że zapomnisz wykorzystać kod, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta WP Pilot z prośbą o wygenerowanie nowego kodu do zawartej Umowy (link: https://pilot.wp.pl/pomoc)

Czy mogę dokupić dodatkowy pakiet w WP Pilot poza Prestiżowym lub Prestiżowym Plus?

Tak, możesz kupić dowolny pakiet w WP Pilot, korzystając z płatności jednorazowej (np. PayU, SMS) lub cyklicznej (płatność kartą). Cena dodatkowego pakietu nie będzie dopisywana do Twoich rachunków Energa.

Czy umowa może zostać zerwana przed czasem? Jakie są tego konsekwencje?

Zgodnie z regulaminem możesz wypowiedzieć umowę przed upływem okresu jej obowiązywania. W takim wypadku, możemy Cię obciążyć kwotą 15,07 zł brutto (pakiet Prestiż Plus) lub 10,77 zł brutto (pakiet Prestiż) za każdy miesiąc, o jaki skrócony został okres obowiązywania oferty. W ramach tej kwoty nie obciążamy Cię z tytułu usługi WP Pilot, lecz wyłącznie z powodu wypowiedzenia umowy kompleksowej, ale usługa WP Pilot w takim przypadku zostanie dezaktywowana.

Czy mogę połączyć ofertę „Telewizja tam, gdzie Ty” z moją obecną ofertą np. „Prąd z fachowcem”?

Niestety, na ten moment nie jest to możliwe, choć nie wykluczamy takiej opcji w przyszłości.

Mam dwa mieszkania, w każdym chce mieć inny pakiet, czy to jest możliwe?

Tak. W tym wypadku należy podpisać dwie osobne umowy na dwie osobne lokalizacje (dwa osobne mieszkania).

Umowa obowiązuje przez 24 miesiące, czy po upływie tego czasu przedłużana jest automatycznie, jeśli tak to na jaki okres?

Oferta „Telewizja tam, gdzie Ty” jest ofertą czasową. Po upływie czasu trwania umowy, dostęp do WP Pilot zostaje automatycznie odłączony, a umowa wygasa. Klient przechodzi na standardowy cennik energii eklektycznej. Sprzedaż energii eklektycznej odbywa się dalej według stawek ze standardowego cennika energii eklektycznej.

Gdzie mogę reklamować problemy techniczne z odbiorem telewizji w WP Pilot?

W razie problemów technicznych skontaktuj się z serwisem WP Pilot.

Czy w trakcie trwania umowy cena za pakiet Prestiżowy lub Prestiżowy Plus może się zmienić?

Nie, w trakcie trwania umowy obowiązują stałe stawki opłat według cennika z regulaminu.

Czy przed końcem umowy ktoś przypomni mi o jej przedłużeniu?

Przed końcem umowy skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy propozycję najnowszych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

Czy gdy WP Pilot zmieni listę kanałów obecnie dostępnych w ofercie, to czy też zmieni się mój pakiet programów?

WP Pilot dołoży wszelkich starań, aby oferta nie uległa zmianie, jednak w przypadku wyłączenia któregoś z kanałów z bieżącej oferty, najprawdopodobniej zostanie ona uzupełniona o kanał o podobnej tematyce.

Czy jak nie opłacę rachunku za prąd automatycznie wyłączony zostanie mi dostęp do WP Pilot?

Jeśli w konsekwencji nie płacenia rachunków dojdzie do rozwiązania umowy z Energa – Obrót S.A. automatycznie dostęp do WP Pilot ulega dezaktywacji.
Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie?skontaktuj się z nami