Trwa ładowanie...

XI kolejka eWinner 2. ligi – oglądaj online w WP Pilot

W najbliższą sobotę i niedzielę, 17 i 18 września, odbędą się mecze XI kolejki eWinner 2. ligi. Pierwszą rywalizację będzie można oglądać w sobotę od godz. 15.00. Jeśli chcesz poznać terminarz XI kolejki i dowiedzieć się, jak można uzyskać dostęp do transmisji meczów, zapoznaj się z naszym artykułem.

XI kolejka eWinner 2. ligi – rozgrywkiXI kolejka eWinner 2. ligi – rozgrywkiŹródło: WP

Za nami już dziesięć kolejek eWinner 2. ligi. Jak zatem kształtuje się tabela? Czołówka pozostaje bez zmian – dziesiąta kolejka jest już trzecią, po której na trzech pierwszych miejscach w tabeli widnieją te same kluby piłkarskie. Są to kolejno:

1.      Kotwica Kołobrzeg – 28 punktów,

2.      KKS 1925 Kalisz – 18 punktów,

3.      Zagłębie II Lubin – 18 punktów.

W minionej kolejce Kotwica Kołobrzeg zyskała 3 punkty dzięki zwycięstwu (2:0) z Zagłębiem II Lubin. KKS 1925 Kalisz i Zagłębie II Lubin mają na swoim koncie taką samą liczbę punktów w tabeli, co po poprzedniej (dziewiątej) kolejce. Liderem klasyfikacji strzelców jest wciąż Krzysztof Świątek z Hutnika Kraków (9 bramek). Dogania go jednak Maciej Firlej ze Znicza Pruszków (7 bramek).

Chcesz śledzić wszystkie starcia eWinner 2. ligi? Mecze możesz oglądać na żywo dzięki pakietowi 2. Liga piłki nożnej dostępnemu w ofercie WP Pilota. W jego ramach możesz oglądać je także w każdym innym dogodnym dla ciebie terminie – dzięki specjalnej bibliotece z meczami zyskujesz możliwość wracania do spotkań, które już się odbyły.

eWinner 2. liga – terminarz XI kolejki 

17.09.2022:

·      Garbarnia Kraków – Radunia Stężyca, godz. 15.00,

·      Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków, godz. 16.00,

·      Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg, godz. 16.00,

·      Górnik Polkowice – Hutnik Kraków, godz. 18.00.

18.09.2022:

·      Motor Lublin – Wisła Puławy, godz. 11.20,

·      KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań, godz. 12.30,

·      GKS Jastrzębie – Zagłębie II Lubin, godz. 14.00,

·      Stomil Olsztyn – Śląsk II Wrocław, godz. 15.00,

·      Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg, godz. 18.30.

eWinner 2. liga – oglądaj online w WP Pilot

Pakiet 2. Liga piłki nożnej daje dostęp do kilku kanałów, na których transmitowane są mecze. Jeśli zależy ci na obejrzeniu każdego ze starć, żadnego nie przegapisz, ponieważ poza opcją oglądania rozgrywek na żywo, zyskujesz także dostęp do nagrań meczów już minionych. Nie musisz się zatem obawiać, że ominie cię kluczowy dla rywalizacji moment – możesz do niego wrócić dzięki bibliotece WP Pilot.

Z jakimi kosztami wiąże się zakup pakietu 2. Liga piłki nożnej? Jednorazowy dostęp na 3 dni kosztuje jedynie 9,99 zł, zatem jeśli chcesz wykupić go na próbę, masz taką możliwość. Subskrypcja na 30 dni to koszt 29,99 zł, natomiast na rok – 249,99 zł.

Dzięki platformie WP Pilot możesz oglądać telewizję w wersji online – w każdym miejscu w Polsce, w którym masz dostęp do sieci. WP Pilot jest dostępny także za granicą – możesz korzystać z niego podczas czasowego pobytu w państwach Unii Europejskiej oraz nawet w Norwegii i Islandii! Ciesz się telewizją online, gdziekolwiek jesteś i na urządzeniu, które najbardziej lubisz. Może być to tradycyjny komputer, laptop czy telefon, tablet lub telewizor. Platforma streamingowa jest dostępna poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację (na systemy Android, iOS i Windows). Z aplikacji WP Pilot można korzystać na telewizorach Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV i za pośrednictwem Chromecast i AirPlay.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.