Trwa ładowanie...

Te seriale komediowe musisz zobaczyć. Trzy świetne propozycje

Lubisz oglądać seriale komediowe? Dobrze się składa, bo mamy kilka propozycji, które niewątpliwie zasługują na uwagę. Na Pilot WP można teraz obejrzeć takie produkcje jak "Family Guy", "Futurama" czy "Simpsonowie".

SimpsonowieSimpsonowieŹródło: TMDB

Miłośników seriali komediowych absolutnie nie brakuje. Oglądanie takich produkcji to dla wielu osób dobra forma spędzania wolnego czasu. W bibliotece platformy Pilot WP pojawiło się kilka pozycji, z którymi warto się zapoznać!

"Family Guy: Głowa rodziny": informacje o serialu

Jeżeli chodzi o seriale komediowe na Pilot WP, na pewno wyróżnia się choćby "Family Guy: Głowa rodziny". Ta produkcja jest emitowana od 1999 roku. Stworzył ją Seth MacFarlane. Akcja serialu toczy się w fikcyjnym mieście Quaho. Jego głównym bohaterem jest Peter Girffin. To nieco ociężały umysłowo i fizycznie człowiek, który na dodatek ma dość skomplikowaną osobowość.

Peter ma żonę, córkę i dwóch synów, a także psa. Serial ukazuje wiele wątków i oczywiście bazuje na humorystycznym przekazie. Nie brakuje w nim rozmaitych retrospekcji. Poza tym pojawia się sporo czarnego humoru.

"Family Guy" to serial animowany dla dorosłych. Co istotne, dotyka on wielu rzeczywistych aspektów życia codziennego. Autorzy nie unikali kontrowersyjnych kwestii. W produkcji przewijają się wątki związane z narkotykami, polityką, seksem, ubóstwem na świecie czy też rasizmem. Generalnie skomplikowane kwestie są tutaj przytaczane w żartobliwy, lekki sposób.

Źródło: WP, fot: PilotWP

Uwielbiasz seriale komediowe? "Futurama" to coś dla ciebie

W bibliotece Pilot WP znajdziesz również serial "Futurama". Głównym bohaterem tej produkcji jest 25-letni Philip Fry, który pracuje jako dostawca pizzy. Mężczyzna nie jest zadowolony z tego, jak wygląda jego życie. Twierdzi, że zmierza donikąd.

W pewnym momencie Philip zostaje zamrożony. Dochodzi do tego w 2000 roku. Fry budzi się dopiero tysiąc lat później w Nowym Jorku. Dostaje wówczas kolejną szansę od losu, by zrobić coś sensownego ze swoim życiem. Szybko zyskuje wielu przyjaciół. Razem z nimi rozpoczyna pracę w firmie Planet Express Corporation. Do jego zadań należy dostarczanie paczek do pięciu części galaktyki.

"Simpsonowie" dostępni na Pilot WP

"Simpsonowie" to kolejny serial komediowy, który obejrzysz na Pilot WP. W tej produkcji ukazane zostały losy współczesnej rodziny Simpsonów, która pozornie jest zupełnie przeciętna. Simpsonowie mieszkają na przedmieściach amerykańskiego miasteczka Springfield.

    Kto wchodzi w skład tej rodziny?

·      Homer - bardzo niezdarny. Pracuje w elektrowni atomowej jako kontroler bezpieczeństwa, gdzie… zazwyczaj śpi. Gdy wraca do domu, również jest bardzo leniwy.

·      Marge - kochająca matka. Stara się utrzymywać spokój w rodzinie. Wciela się w rolę gospodyni domowej. Codziennie sprząta, gotuje i zajmuje się dziećmi.

·      Bart - totalnie nieznośny dziesięciolatek. Regularnie znajduje się w opałach. Ma duże problemy w nauce, choć jest bardzo inteligentny.

·      Lisa - bystra ośmiolatka. Najmądrzejsza w rodzinie, dobrze radzi sobie w szkole.

Maggie - najmłodsza przedstawicielka tej rodziny. Skupia się głównie na ssaniu smoczka

Bez wątpienia warto poświęcić trochę wolnego czasu, by poznać losy tej oryginalnej rodzinki. Śledząc jej poczynania, można się uśmiać do łez!

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na Pilot WP, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.