Trwa ładowanie...

Słaby humor? Włącz kabarety. Uśmiejesz się do łez

Kabarety to gwarancja solidnej dawki śmiechu! Warto po nie sięgnąć choćby wtedy, gdy towarzyszy nam nieco słabszy humor. Oczywiście kabarety można oglądać też typowo dla rozrywki. Gdzie można znaleźć świetne odcinki?

Mistrzowie KabaretuMistrzowie KabaretuŹródło: AKPA, fot: WP_TV
d45bvo1
d45bvo1

Występy kabareciarzy można oglądać na Pilot WP. Wybór jest spory, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwie warto zajrzeć do biblioteki wspomnianej platformy. Oglądając popularne kabarety, wręcz na pewno uśmiejesz się do łez!

"I love kabaret": dlaczego warto obejrzeć?

Na Pilot WP dostępne są choćby odcinki programu "I love kabaret", który ma już kilka sezonów. Liczba wyprodukowanych epizodów świadczy o tym, że popularność tego kabaretu jest spora. O monotonii nie ma tutaj mowy - tematyka skeczów jest mocno urozmaicona. Pojawiają się wątki polityczne, ale i różne wrażliwe kwestie, o których na co dzień się nie mówi.

Wszystko opakowane jest oczywiście w "smaczny" sposób. Pomysłodawcy zadbali o to, by widzowie nie odczuwali jakiegokolwiek zażenowania. Prowadzącymi są członkowie kabaretu "Jurki" - Agnieszka Litwin oraz Przemysław Żejmo.

Ten duet zachęca widzów do oglądania skeczów najlepszych formacji w naszym kraju. Na scenie występują więc rozmaite postaci, które w ostatnich latach wywoływały mnóstwo śmiechu wśród Polaków. Ile trwają poszczególne odcinki "I love kabaret"? Długość epizodów jest mocno zróżnicowana i oscyluje w granicach od 5-10 minut aż do godziny (jeden skecz).

Źródło: WP, fot: PilotWP

"Mistrzowie kabaretu" dostępni w Pilot WP

Na Pilot WP można również obejrzeć program "Mistrzowie kabaretu". Pojawiły się w nim wszystkie najjaśniejsze gwiazdy współczesnego kabaretu. Główne założenie cyklu to zaprezentowanie szerokiego spektrum polskiego środowiska kabaretowego.

d45bvo1

Artyści udowadniają, że formacje kabaretowe tworzą jedną rodzinę. Poszczególni członkowie tego środowiska mają bardzo dobre relacje. Dowodem jest choćby to, jak doskonale rozumieją się na scenie.

"Mistrzowie kabaretu" to bardzo zróżnicowany cykl. Wzięły w nim udział takie ekipy jak choćby Kabaret Hrabi, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Chyba, Formacja Zwierzęta, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki czy też Mariusz Kałamaga i Jacek Noch.

Za mało śmiechu? Polecamy "1, 2, 3… Kabaret"

Uśmiech na twojej twarzy wywoła na pewno "1, 2, 3… Kabaret". By zapoznać się z tym programem, również trzeba zajrzeć do biblioteki platformy Pilot WP.

Jest to niewątpliwie świetna propozycja dla wszystkich miłośników dobrego humoru. Zadbano o bardzo oryginalne skecze. Sporym urozmaiceniem są też przemieszane składy. Z pewnością warto zajrzeć do tego programu. Na pewno na twarzach widzów w mgnieniu oka pojawi się szczery uśmiech.

d45bvo1

Za oryginalną konferansjerkę w tym przypadku odpowiada Kabaret Chyba z Piotrem "Gumą" Gumulcem na czele. O inteligentne dowcipy, a zarazem błyskotliwe puenty starają się natomiast m.in. formacje Czesuaf i Ciach, Bartosz Gajda, Grzegorz Dolniak, a także duet Fifa-Rafa oraz Kabaret A JAK! Jesteś gotowy na spotkanie z tymi kabareciarzami? Jeśli tak, to śmiało włączaj platformę Pilot WP.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na Pilot WP, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d45bvo1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bvo1