Trwa ładowanie...

Przewodnik dyplomatyczny TVP3 - online w TV - prowadząca, co to za program

Przewodnik dyplomatyczny to program obyczajowo-krajoznawczy, prowadzony przez dziennikarkę Annę Popek. Jest emitowany na antenie telewizji TVP3 Warszawa od 2020 roku.

Flagi (zdjęcie ilustracyjne)Flagi (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Shutterstock
d4fsgxa
d4fsgxa

Przewodnik dyplomatyczny - co to za program?

Przewodnik dyplomatyczny jest programem obyczajowo-krajoznawczym. W każdym odcinku prowadząca odwiedza siedziby ambasad najrozmaitszych państw, poznaje kulisy i sekrety pracy dyplomaty oraz kreuje obraz polskiego społeczeństwa, widzianego oczami ambasadorów i gości z zagranicy. Podczas programu, widzowie uczą się również, jak wygląda etykieta dyplomatyczna danego kraju oraz mają możliwość na własne oczy zobaczyć wnętrza instytucji, do których dostęp jest zwykle bardzo ograniczony.

Prowadząca Przewodnik dyplomatyczny w barwny sposób przeprowadza rozmowy z przedstawicielami państw, przybliżając również społeczno-polityczne relacje pomiędzy wybranymi krajami a Polską. Widzowie mogą się także dowiedzieć, co myślą o Polsce ambasadorowie na stałe stacjonujący w naszym kraju i jak im się żyje na co dzień.

Przewodnik dyplomatyczny - prowadząca

Program Przewodnik dyplomatyczny prowadzi Anna Popek, która jest wieloletnią współpracowniczką i jedną z najbardziej znanych dziennikarek telewizji publicznej. Największą popularność przyniósł jej udział w kultowym programie śniadaniowym Kawa czy herbata?, który współprowadziła. Anna Popek jest również twarzą takich produkcji jak Pytanie na śniadanie czy Dzień dobry, Polsko.

Przewodnik dyplomatyczny - gdzie oglądać?

Program Przewodnik dyplomatyczny emitowany jest co tydzień - można go obejrzeć w każdy czwartek o godz. 19.35 na antenie telewizji TVP3 Warszawa. Przewodnik dyplomatyczny, zawsze, gdy jest wyświetlany na małym ekranie, możemy oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4fsgxa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fsgxa