Trwa ładowanie...

Pytanie na śniadanie - online w TV - prowadzący, gdzie obejrzeć

Pytanie na śniadanie to codzienna dawka inspirujących porad, rozmów, nowości kulturowych i kulinarnych oraz ciekawych ludzi.

Pytanie na śniadaniePytanie na śniadanieŹródło: WP Pilot
dnilb9h
dnilb9h

Pytanie na śniadanie to program, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego oglądanie od lat stanowi rytuał dla wielu Polek i Polaków. Dzięki Pytaniu na śniadanie można dobrze rozpocząć dzień i dowiedzieć się wielu fascynujących rzeczy.

Pytanie na śniadanie - twórcy

Pytanie na śniadanie to polski magazyn śniadaniowy, produkowany przez Telewizję Polską od 2002 roku. Każdy odcinek trwa około 140 minut i jest emitowany na żywo ze studia TVP na ul. Woronicza 17 w Warszawie. Szefową Pytania na śniadanie do 2019 roku była Katarzyna Adamiak-Sroczyńska.

Pytanie na śniadanie - prowadzący

Wśród 18-letniego działania programu można było zobaczyć wielu prowadzących. Byli wśród nich aktorzy, sportowcy, komentatorzy, muzycy i wielu innych. Obecnymi prowadzącymi Pytanie na śniadanie są pary:

  • Marzena Rogalska i Tomasz Kammel,
  • Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny,
  • Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki,
  • Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski,
  • Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.
dnilb9h

O czym jest Pytanie na śniadanie?

Program Pytanie na śniadanie jest wieloaspektowy, ale głównym tematem są porady, dotyczące różnych dziedzin życia. Widzowie mogą dowiedzieć się wielu ciekawych informacji i rad na temat zdrowia, urody, mody czy kuchni. Do studia zapraszani są różnorodni goście, zarówno celebryci, jak i specjaliści z określonych dziedzin, takich jak medycyna, sztuka, muzyka, psychologia. Każdy odcinek przedstawia kilka tematów, dzięki czemu program nie jest nużący i jednotematyczny. Pojedyncze rozmowy są przeplatane występami muzyków i zaglądaniem prezenterów do kącika kulinarnego.

Pytania na śniadanie to solidna dawka pożytecznych informacji, które mogą się przydać w codziennej pracy i nauce oraz inspirować do zdrowszego trybu życia. Prezenterzy podejmują czasem tematy trudne i kontrowersyjne, ale warte uwagi i wyciągnięcia wniosków. W programie obalane są mity, a przedstawiane fakty. Pytanie na śniadanie to program zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, chociaż płeć żeńska może być bardziej zainteresowana podejmowanymi tematami.

Pytanie na śniadanie – gdzie obejrzeć?

Program Pytanie na śniadanie można oglądać codziennie, od 8.00 do 11.30, na antenie TVP2. Pytanie na śniadanie online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dnilb9h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnilb9h