Trwa ładowanie...

Gdzie obejrzeć najlepsze seriale Warner TV?

Seriale Warner TV cieszą się sporym uznaniem wśród widzów z różnych rejonów świata. Miłośników tych produkcji nie brakuje oczywiście również w Polsce. Gdzie można je obejrzeć i jakie tytuły polecamy?

CudotwórcyCudotwórcyŹródło: TMDB
de6zzl0
de6zzl0

Jeżeli masz trochę wolnego czasu, to niewątpliwie warto sięgnąć po seriale Warner TV. Są one dostępne w pełni legalnie na platformie Pilot WP. Co ciekawego można zobaczyć? Możemy polecić takie pozycje jak między innymi "Cudotwórcy", "Everwood", a także "Domek na prerii".

"Cudotwórcy": fabuła serialu

Na platformie Pilot WP pojawił się choćby serial "Cudotwórcy". Craig pracuje w firmie Niebo i jest aniołem niskiego szczebla. Do jego obowiązków należy spełnianie marzeń ludzi. Niestety, realizacja zadania staje się niemożliwa, gdy jego szef - Bóg - odczuwa rozczarowanie stworzonym przez siebie światem i postanawia rozprawić się z jego mieszkańcami.

Jednocześnie ma plan, by zająć się nowym projektem. Wobec tego wyznacza dzień Sądu Ostatecznego. Te poczynania Boga sprawiają, że Craig i jego koledzy z pracy mają tylko dwa tygodnie na dokonanie cudu i ocalenie śmiertelników.

Kto znalazł się w obsadzie serialu "Cudotwórcy"? Główne role otrzymali:

de6zzl0

·      Daniel Radcliffe - Craig Bog

·      Geraldine Viswanathan - Eliza Hunter

·      Karan Soni - Sanjay Prince

·      Jon Bass - Sam

·      Sasha Compère - Laura

·      Lolly Adefope - Rosie

·      Steve Buscemi - Bóg

de6zzl0

Gdzie obejrzeć "Everwood"?

Na Pilot WP można również oglądać inne seriale Warner TV, jak choćby "Everwood". Ta amerykańska produkcja opowiada o losach znanego w Nowym Jorku neurochirurga. Jego życie zmieni się bezpowrotnie po śmierci ukochanej żony.

Z dnia na dzień na Andy'ego Browna spada ciężar w postaci wychowywania dwójki dzieci. Nagła zmiana w życiu sprawia, że neurochirurg postanawia się przeprowadzić do małego miasteczka Everwood. Tam otwiera bezpłatną przychodnię i próbuje poukładać swoje życie na nowo.

Obsada "Everwood" - główne role:

de6zzl0

·      Treat Williams - Andrew Brown

·      Brenda Strong - Julia Brown

·      Gregory Smith - Ephram Brown

·      Vivien Cardone - Delia Brown

·      Emily VanCamp - Amy Nicole Abott

·      Tom Amandes - Harold Abbott

de6zzl0

·      John Beasley - Irv Harper

·      Chris Pratt - Bright Abbott

·      Debra Mooney - Edna Harper

·      Stephanie Niznik - Nina Feeney

·      Mike Erwin - Colin Hart

·      Scott Wolf - Dr Jake Hartman

de6zzl0

·      Justin Baldoni - Reid Bardem

·      Merrilyn Gann - Major Rose Abbott

·      Sarah Drew - Hannah

Sarah Lancaster - Madison Kellner

Źródło: WP, fot: PilotWP

"Domek na prerii": najważniejsze informacje o serialu

"Domek na prerii" jest dramatycznym westernem amerykańskim. Przedstawia on losy rodziny zamieszkującej farmę w Plum Creek. Serial to adaptacja serii książek Laury Ingalls o tym samym tytule. Opowiada on o życiu rodziny Ingalls, która mieszka na małej farmie w pobliżu wioski Walnut Grove w stanie Minnesota.

de6zzl0

"Domek na prerii" przedstawia nie tylko losy głównych bohaterów, ale i społeczności, w której żyją. Oglądając ten serial na Pilot WP, dowiesz się, jak wyglądała codzienność w małej miejscowości w Ameryce pod koniec XIX wieku.

W serialu pojawia się wielu bohaterów, ale do głównych zalicza się m.in. Charles Ingalls (głowa rodziny, rolnik, pracownik młyna), jego żona Carlone i ich trzy córki: Laura, Mary i Carrie. Później rodzina się powiększa - na skutek narodzin córki Grace, a także adopcji syna Alberta oraz rodzeństwa Cessandry i Jamesa.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na Pilot WP, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
de6zzl0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de6zzl0