Trwa ładowanie...

Dobre, podaj dalej - online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Wszystkich wielbicieli seriali familijnych czy dbania o środowiska powinien zainteresować serial Dobre, podaj dalej. Jest to serial obyczajowy produkcji TVN-u, który swoją strukturą przypomina tak zwane mockumenty, czyli seriale stylizowane na programy dokumentalne czy reportaże. Tytuł nawiązuje do filozofii głównej bohaterki, według której najlepsze rzeczy należy podawać dalej.
Share
Telewizor (zdjęcie ilustracyjne)
Telewizor (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Shutterstock
drhgqh7

Dobre, podaj dalej - twórcy

Twórcą serialu jest TVN we współpracy merytorycznej z Alżbetą Lenską. Reżyserem serialu jest Tomasz Stawiarz (współpracował z TVN-em przy produkcji sezonów Top Model i Miłość jest wszystkim). Za scenariusz odpowiadali Karolina Ekert oraz Łukasz Sychowicz. Za scenografię odpowiadali: Agnieszka Skrzypkowska, Martyna Rzepa, Anna Moloney oraz Robert Wojciechowski.

Dobre, podaj dalej - odcinki

Pierwszy sezon serialu składa się z ośmiu pięciominutowych odcinków. Nie wiadomo czy produkcja będzie kontynuowana i przez ile sezonów.

drhgqh7

Dobre, podaj dalej - fabuła

Serial opowiada o kobiecie, która oparła swój system wartości na życiu zero waste (bez odpadów) oraz ochronie środowiska. Ponadto w produkcji ważne są wątki feministyczne i przestrzeni miejskich. Fabuła pierwszego sezonu jest napędzana przez 34. urodziny głównej bohaterki i jej zmiany życiowe.

Dobre, podaj dalej - bohaterowie

Główną postacią, wokół skupia się cała fabuła jest Alżbeta Lenska, nazywana w serialu również Alką. Ważnymi postaciami w serialu są również matka Alżbety i jej koleżanka.

drhgqh7

Dobre, podaj dalej - obsada

Główną rolę gra Alżbeta Lenska, znana między innymi z takich seriali jak Usta usta, Kryminalni, Ojciec Mateusz czy Pierwsza miłość. W serialu gra ponadto Joanna Sulmirska (wystąpiła w filmie Ukryta gra) oraz Aleksandra Justa (znana m.in. z Na dobre i na złe, Nieobecni czy Na Wspólnej). Aleksandra Justa również wystąpiła w niemieckim filmie Światła oraz Powidoki w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Dobre, podaj dalej - gdzie oglądać

Serial Dobre, podaj dalej można obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.

drhgqh7

Podziel się opinią

Share
drhgqh7
drhgqh7