Trwa ładowanie...

"Cast Away" i "Zielona Mila": oglądaj filmy na Pilot WP

W bibliotece platformy Pilot WP nie brakuje filmów, które powinny przyciągnąć uwagę fanów dobrego kina. Na wyróżnienie niewątpliwie zasługują takie produkcje jak "Cast Away: Poza światem" i "Zielona Mila". Gdzie obejrzeć te ponadczasowe hity?

Cast AwayCast AwayŹródło: TMDB
d30o0x6
d30o0x6

Zaglądając do biblioteki Pilot WP, można natknąć się na wiele interesujących tytułów. Praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje choćby licznych propozycji dla tych, którzy uwielbiają oglądać filmy. Szczególnie polecamy dwie produkcje.

"Cast Away: Poza światem" fabuła i obsada filmu

W bibliotece Pilot WP obejrzysz choćby "Cast Away: Poza światem". To dramat przygodowy. Jeżeli chcesz go zobaczyć, to koniecznie zarezerwuj sobie dość dużo czasu. Na obejrzenie tej produkcji potrzeba prawie trzech godzin.

Film "Cast Away: Poza światem" powstał w 2000 roku i jest przeznaczony dla widzów, którzy mają co najmniej 12 lat. W tym dramacie przygodowym przedstawiona została historia Chucka Nolanda. Jest on pochłonięty robieniem kariery. Co istotne, ma obsesję na punkcie punktualności. Nieustannego wyścigu z czasem wymaga od niego praca - spełnia się jako kurier.

Niestety, obowiązki służbowe sprawiają, że mężczyzna bardzo zaniedbuje narzeczoną Kelly Frears. Podczas jednej z podróży służbowych życie Nolanda mocno się zmienia. Jego samolot się rozbija, a Chuck jest jedyną osobą, która wychodzi z katastrofy bez poważniejszego szwanku.

d30o0x6

Morze wyrzuca go na brzeg bezludnej wyspy. Oczywiście bardzo trudno jest mu odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jest bowiem totalnie nieprzystosowany do prymitywnych warunków. Wręcz toczy walkę o przetrwanie. W tym miejscu spędza aż cztery lata. Potem wyrusza na ocean na własnoręcznie wykonanej tratwie. Szczęście się do niego uśmiecha i zostaje odnaleziony. Zyskuje ogromny rozgłos, ale powrót do poprzedniego życia jest wręcz niemożliwy.

Film "Cast Away: Poza światem" został wyreżyserowany przez Roberta Zemeckisa. W obsadzie znaleźli się: Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy, Timothy Stack, Elden Henson

Źródło: WP, fot: PilotWP

Dlaczego warto obejrzeć film "Zielona Mila"?

Fanów filmu "Zielona Mila" absolutnie nie brakuje. Ci, którzy chcieliby zobaczyć go ponownie lub po raz pierwszy, mogą zajrzeć do biblioteki Pilot WP.

d30o0x6

Akcja toczy się w Luizjanie, w 1935 roku. Paul Edgecomb wciela się w rolę szefa strażników w więzieniu Cold Mountain. Odpowiada za pilnowanie najgroźniejszych przestępców, którzy usłyszeli wyrok kary śmierci. Od krzesła elektrycznego oddziela ich długi korytarz. Właśnie on jest nazywany "zieloną milą".

Do zakładu trafia John Coffey. To potężny mężczyzna, który ma wyjątkowo łagodne usposobienie. Zostaje skazany za zamordowanie dwóch dziewięciolatek. Praktycznie wszyscy współpracownicy Paula traktują go inaczej. Nienawidzi go tylko Percy Wetmore. To krewny gubernatora, który z własnej woli wybrał pracę pozwalającą na znęcanie się nad ludźmi i patrzenie, jak umierają.

Między Paulem i Johnem wytwarza się niecodzienna więź. W pewnym momencie strażnik czuje, że zetknął się z kimś absolutnie wyjątkowym. Wychodzi na jaw, że John posiada moc uzdrawiania. Paul nie dowierza, że ktoś obdarzony takim darem byłby zdolny do podwójnego morderstwa. W związku z tym podejmuje walkę o uniewinnienie Coffeya.

W obsadzie "Zielonej Mili" pojawili się m.in. Barry Pepper, Bonnie Hunt, David Morse, Doug Hutchison, Graham Greene, James Cromwell, Michael Clarke Duncan, Michael Jeter, Sam Rockwell, a także Tom Hanks.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na Pilot WP, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.

d30o0x6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30o0x6