Trwa ładowanie...

Ameryka marzeń - online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Każdy, kto rozważa bądź kiedykolwiek rozważał przeprowadzkę z ojczystego kraju, powinien obejrzeć serial Ameryka marzeń. Ta polska produkcja pokazuje kulisy życia w jednym z największych amerykańskich miast, które zdominowane jest przez Polaków - Chicago. Widz będzie mógł zobaczyć, jak żyje się rodakom na emigracji, poznać ich codzienne sprawy oraz zaznajomić się z amerykańską kulturą widzianą oczami obcokrajowca.

Chicago (zdjęcie ilustracyjne)Chicago (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Shutterstock
dzaus6c
dzaus6c

Ameryka marzeń to paradokumentalny serial, który premierę miał w 2016 roku na antenie telewizji Polsat.

Ameryka marzeń - twórcy

Reżyserem paradokumentalnego serialu Ameryka marzeń jest Sławomir Smoczyński znany z reżyserii niektórych odcinków w serialach takich jak Policjantki i policjanci czy Kocham. Enter. Scenariusz stworzyła grupa scenarzystów pod kierownictwem Bogny Drzyżdżyk. Producentem serii jest Piotr Latałło.

Ameryka marzeń - odcinki

Powstał jeden sezon serialu, który składa się z 13 odcinków. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Ameryka marzeń - fabuła

Fabuła paradokumentalnego serialu Ameryka marzeń skupia się na historiach Polaków żyjących na stałe w Ameryce, a konkretnie w Chicago. Przedstawione jest codzienne życie rodaków, ich problemy, trudności, a także wiele wzlotów i upadków. Dodatkowo widz ma możliwość zobaczyć, jak pracują Polacy w Ameryce, gdzie mieszkają, jak wyglądają ich warunki życia oraz co robią w wolnym czasie. W serialu nie brakuje także zawiłych wątków związanych z relacjami międzyludzkimi. Każdy może ocenić czy emigrującym za granicę Polakom udało się spełnić w Ameryce swoje życiowe marzenia i odnieść sukces, czy też może ich tamtejsze życie okazało się fiaskiem. Elementem, który urozmaica produkcję, jest ciekawy język, jakim posługują się aktorzy - jest to mieszanka języka polskiego i angielskiego z domieszką amerykańskiego slangu. Wszystko to sprawia, że przedstawione sytuacje i bohaterowie są bardzo realistyczni. Ponadto serial został oparty na wielu prawdziwych historiach.

dzaus6c

Ameryka marzeń - obsada

W każdym odcinku przedstawiana jest inna historia, a więc obsada aktorska za każdym razem się różni. W serialu Ameryka marzeń nie grają profesjonalni aktorzy, lecz amatorzy wybrani drogą castingową.

Ameryka marzeń - gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
dzaus6c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzaus6c