Trwa ładowanie...

Policjantki i Policjanci - online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Policjantki i Policjanci to dynamiczny i pełen zwrotów serial obyczajowy, opowiadający historię oddziałów patrolujących ulice Wrocławia. W sezonie pierwszym i drugim występowały cztery główne postacie, w sezonie trzecim i czwartym liczba ta wzrosła do sześciu. Piąta seria to ośmiu głównych bohaterów, a serie od szóstej do dziewiątej to ta sama liczba, jednak z inną obsadą. W serii 10. poznajemy dziesięciu policjantów KM Policji we Wrocławiu. Serial jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Był on trzykrotnie nominowany do Telekamery: w 2016 za najlepszy serial paradokumentalny oraz w 2017 i 2018 roku za najlepszy serial fabularno-dokumentalny.

Policjantki i policjanciPolicjantki i policjanciŹródło: WP Pilot
d3tkau5
d3tkau5

Praca w wydziale prewencji Komendy Policji związana jest w wieloma emocjami i niespodziewanymi sytuacjami. Stawką w tej pracy jest życie, o czym przekonało się już kilku policjantów. W serialu nie brakuje zwrotów akcji oraz przykładów prawdziwej odwagi, które mogą zakończyć się fatalnie dla pracowników policji. Taka postawa to zdecydowanie na podjęcie każdego działania w obliczu prawa. Policjanci muszą także stawić czoła swoim wewnętrznych uczuciom, które często mogą zmienić bieg zaplanowanych wydarzeń.

Policjantki i Policjanci - fabuła

Ekipa policji pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, żeby poznać mroczną rzeczywistość. Akcja serialu toczy się głównie na patrolach wrocławskich ulic, przy interwencjach orz na komendzie. Serial nawiązuje również do życia prywatnego policjantek i policjantów. Serial pokazuje to, jak jego bohaterowie każdego dnia muszą mierzyć się z trudnymi problemami społecznymi, rodzinnymi awanturami, napadami czy pijanymi kierowcami. W serialu poruszane są także bardziej poważne tematy, związane z przemytem narkotyków i porywaniem ludzi. Prywatne życie pracowników policji potrafi mieszać się w sprawy służbowe. Serial pokazuje to, jak wygląda dzień policjantów, gdy zdejmują oni mundury oraz maski twardych i niebojących się niebezpieczeństw pracowników KM Policji we Wrocławiu. W życiu prywatnym towarzyszą im rozterki, zmagania ze stresem, problemy rodzinne oraz próby połączenia pracy wymagającej 24-godzinnej gotowości z życiem rodzinnym.

Policjantki i Policjanci - odcinki

Od września 2014 roku do kwietnia 2020 wyprodukowano 12 sezonów serialu, liczących łącznie 655 odcinków. Drugi sezon rozpoczął się od pełnometrażowego filmu Pokój 112- Policjantki i policjanci. Podobnie wyglądało to przed rozpoczęciem kolejnego, trzeciego sezonu. Zapowiadał go film Wierna jak pies. Premiera dwunastego sezonu przypadła na 2 marca 2020. Emisja została wstrzymana 13 kwietnia 2020 z powodu pandemii koronawirusa.

Policjantki i Policjanci - obsada

Główni bohaterowie serialu Policjantki i Policjanci to między innymi sierżant Krzysztof Zapała (od drugiego odcinka), profos młodszy aspirant Adam Kobielak (od 41. odcinka), starszy sierżant Emilia Zapała (od 41. odcinka), dyżurny starszy aspirant Jacek Nowak (od 58. odcinka), komendant młodszy inspektor Renata Jaskowska (od 135. odcinka) oraz młodszy aspirant Szymon Zieliński (od. 235 odcinka). Ważną rolę w serialu odgrywał także Mikołaj Białach, który był policjantem w KM Policji we Wrocławiu od pierwszego sezonu. W jedenastym sezonie, po śmierci Karoliny Rachwał i zwolnieniu Oli Wysockiej odszedł z komendy i założył własny bar - "Święty Mikołaj".

d3tkau5

Policjantki i Policjanci - gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy serial Policjantki i Policjanci jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3tkau5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tkau5