Trwa ładowanie...

Żywi i umarli - online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Horror jest gatunkiem, który można zobaczyć na ekranach telewizorów. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż od dawna wiadomo, że wiele osób lubi się bać i odczuwać napięcie związane z tym, co dzieje się w filmie. Natomiast horrorów, które jednocześnie rozgrywają się w epoce wiktoriańskiej, jest już znacznie mniej. Jedną z takich produkcji jest serial Żywi i umarli od stacji BBC.

Oglądanie horroru (zdjęcie ilustracyjne)Oglądanie horroru (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Shutterstock
d2lcqri
d2lcqri

Żywi i umarli - co to za serial

Żywi i umarli, czyli z ang. The living and the Dead to nowa, brytyjska produkcja telewizyjna stacji BBC z gatunku horroru oraz serialu kostiumowego, której oficjalna premiera została zaplanowana na 13 grudnia 2020 roku. Poza tym w serialu znajdują się wątki psychologiczne oraz dramatyczno-romantyczne. Produkcja według zapewnień twórców została zrealizowana z filmowym rozmachem oraz posiada niesamowitą scenografię.

Żywi i umarli - twórcy

Scenarzystami serialu Żywi i umarli są Matthew Graham oraz Ashley Pharoah, odpowiadający między innymi za takie seriale jak: Życie na Marsie oraz Powstać z popiołów.

Żywi i umarli - odcinki

Żywi i umarli składają się łącznie z sześciu odcinków. Wszystkie odcinki tworzą razem jedną, spójną historię rodziny Appleby.

Żywi i umarli - fabuła

Akcja serialu Żywi i umarli dzieje się w 1888 roku w miasteczku Somerset, położonym w Anglii. Jego głównymi bohaterami jest małżeństwo: Nathan Appleby oraz jego żona Charolotte. Nathan po śmierci swojej matki zostaje właścicielem posesji Shepzoy House, w której postanawiają zamieszkać razem z żoną. Jednak po pewnym czasie zaczyna wokół niego dziać się seria dziwnych i niepokojących zdarzeń, które wpędzają Nathana w coraz gorszy stan i powodują, że jego dotychczas udane małżeństwo zaczyna się powoli rozpadać.

d2lcqri

Żywi i umarli - bohaterowie

W serialu Żywi i umarli pojawiają się m.in. następujący bohaterowie: Nathan Appleby - uznany psycholog, Charolotte Appleby - jego bezkompromisowa żona, zajmująca się fotografowaniem londyńskich elit.

Żywi i umarli - obsada

W powyższych bohaterów wcielają się następujący aktorzy i aktorki:

  • Colin Morgan, znany z takich produkcji jak: Przygody Merlina oraz Humans. W serialu Żywi i umarli wciela się w rolę Nathana Appleby,
  • Charlotte Spencer, znana z takich produkcji jak: Glue i Nędznicy. W serialu Żywi i umarli wciela się w rolę Charlotte Appleby.

Żywi i umarli - gdzie oglądać

Serial Żywi i umarli można oglądać na kanale Epic Drama. Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, można obejrzeć go na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2lcqri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lcqri