Trwa ładowanie...

Życie nie gryzie - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Życie nie gryzie to film, w którym można zobaczyć zarówno wesołe, jak i wzruszające momenty. Produkcja jest naprawdę warta uwagi. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje!

Życie nie gryzie Życie nie gryzie Źródło: WP Pilot, fot: YouTube
d3wwmqw
d3wwmqw

Życie nie gryzie - co to za film

Życie nie gryzie to amerykańska produkcja, która powstała w 2014 roku. Premiera na świecie miała miejsce 17 stycznia. Od tego czasu film obejrzało już wiele osób zamieszkujących w różnych krajach świata. Jest to nietypowa komedia romantyczna dająca do myślenia i pokazująca siłę miłości i przyjaźni. Choć film można znaleźć także w kategorii dramatu i romansu. Życie nie gryzie trwa 1 godzinę i 40 minut. Oglądanie filmu na pewno nie będzie czasem straconym.

Życie nie gryzie - twórcy

Życie nie gryzie powstał pod czujnym okiem Lynn Shelton w roli reżysera. Jednak całość nie powstałaby bez obecności następujących osób:

 • Scenariusz napisała Andrea Seigel.
 • Zdjęcia wykonał Benjamin Kasulke.
 • Muzykę przygotował Benjamin Gibbard.
 • Za montaż odpowiedzialny był Nat Sanders.
 • Scenografią zajęli się: Tania Kupczak, John Lavin i Schuyler Tellen.
 • Kostiumami zajął się Roland Leamon.
 • Za dźwięk odpowiadali: Andy Stallabrass, Dave Howe i Kelsey Wood
 • .
d3wwmqw

Życie nie gryzie - fabuła

Megan to 28-latka, która nadal nie pogodziła się z tym, że jest dorosła. Niechętnie podejmuje decyzje dotyczące jej życia, zdecydowanie woli pozostawić to innym. Jej codzienność jest dość monotonna, a ona sama nie poszukuje i nie oczekuje zmian. Megan pracuje w firmie ojca. Nadal spotyka się z ludźmi, których zna jeszcze z liceum. Co więcej, Anthony - jej partner także uczęszczał do tej samej szkoły i od tego czasu są razem. Spokojne i ustabilizowane życie Megan kończy się, kiedy Anthony postanawia poprosić ją o rękę. Oświadczyny są tak dużym zaskoczeniem, że kobieta ucieka, tłumacząc niedoszłemu narzeczonemu, że chce wyjechać na wakacje. Znajduje schronienie u nastolatki Anikki, z którą bardzo szybko się zaprzyjaźnia. Dziewczyna mieszka wyłącznie z ojcem. Megan podoba się beztroskie życie młodych osób i zaczyna się w nim odnajdywać. Czy jej powrót do młodzieńczych lat spowoduje, że kobieta wreszcie zrozumie czego pragnie od życia? Czy Megan znajdzie miłość i wreszcie dorośnie? Czy będzie w stanie podejmować ważne decyzje samodzielnie? Kobieta ma na to tylko tydzień!

Życie nie gryzie - obsada

Główne role w filmie odegrali:

 • Keira Knightley - Megan.
 • Chloe Grace Moretz - Anikka.
 • Sam Rockwell - Craig (ojciec Anikki).
 • Mark Webber - Anthony.

Życie nie gryzie - nagrody

Życie nie gryzie zdobył Kryształową Statuetkę (People's Choice) w 2015 roku. Tak właściwie otrzymała ją Chloe Grace Moretz, czyli filmowa Annika. Nagrodzona została za ulubioną aktorkę w kategorii filmów dramatycznych.

d3wwmqw

Życie nie gryzie – gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy film jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3wwmqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wwmqw