Trwa ładowanie...

Życie na pustkowiu – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Programy opisujące życie ludzi w danych zakątkach ziemi są naprawdę ciekawe. Nie ma co ukrywać, że w obecnym świecie jest wiele hałasu, szumu informacyjnego, który się wiąże ze stresem. Niektórym się to nie podoba i całkiem słusznie. Szukają ukojenia w miejscach, gdzie jest spokój i życie toczy się innym rytmem. O tym właśnie mówi program Życie na pustkowiu. Po więcej informacji na jego temat zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Życie na pustkowiuŻycie na pustkowiuŹródło: WP
d1yt368
d1yt368

Życie na pustkowiu - co to za program?

Program Życie na pustkowiu przedstawia losy osób, które uciekły od wygód w swoich krajach, tylko po to, by wieść zupełnie inne życie. Poznamy historię osób, które miały wygodne życie, ale uznały, że czegoś im brakowało i wolały zmienić swoje dotychczasowe postępowanie o 180 stopni. Owszem, wiąże się to z mniejszymi zarobkami, poznaniem nowej kultury, ale jest to odważny krok, za który należy takie osoby cenić.

Życie na pustkowiu - prowadzący

Trudno sobie wyobrazić taki program bez prowadzącego. Tym razem jest poszukiwacz przygód Ben Fogle, który napotkał na swojej drodze wiele takich osób. Jego podejście sprawia, że główni bohaterowie, czyli osoby przeprowadzające się, chętnie się otwierają i tym samym mówią o swoich przeżyciach.

Życie na pustkowiu - odcinki

Jeżeli chodzi o odcinki Życia na pustkowiu, to mamy już wiele sezonów, bo aż 16. Jest to tylko potwierdzenie tego, że twórcy przyłożyli się do produkcji i zrobili wszystko, aby była na światowym poziomie i zadowalała odbiorców. To ogrom pracy wykonanej i masa poznanych osób, ale zarazem potwierdzenie, że seria ma swoich wiernych fanów

Życie na pustkowiu - gdzie można obejrzeć?

Program można obejrzeć na BBC Earth. Każdy z odcinków trwa 45 minut i z pewnością jest to wystarczająco wiele, aby pokazać dokładnie każdą z historii. Ben Fogle odwiedza takie miejsca jak m.in. Pembrokeshire, gdzie będzie można poznać rodzinę żyjącą z łowiectwa.

d1yt368

Zawsze, gdy program Życie na pustkowiu jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1yt368
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yt368