Trwa ładowanie...

Życie na okręcie wojennym 2 - oglądaj online w TV - fabuła, odcinki, gdzie obejrzeć

Morze to jeden z najpoważniejszych żywiołów natury. Potrafi być nieprzewidywalne i groźne, ale jednocześnie zachwycająco piękne.

Życie na okręcie wojennym 2Życie na okręcie wojennym 2Źródło: YouTube

W serialu "Życie na okręcie wojennym 2" widzowie będą mogli zobaczyć codzienne zmagania grupy 280 dzielnych ludzi próbujących okiełznać je i cieszyć się jego urokami. Dodatkowo telewidzowie dowiedzą się jak wygląda prawdziwe żołnierskie życia z dala od domu i rodziny oraz sposoby, często nietypowe, na spędzanie wolnego czasu i relaks po niezwykłych przygodach, w których nie brakowało emocji często tych skrajnych.

Życie na okręcie wojennym 2 – co to za serial

Życie na okręcie wojennym 2 to druga seria wyprodukowanego w Wielkiej Brytanii w 2018 roku serialu dokumentalnego pod oryginalnym tytułem "Warship: Life at Sea".

Życie na okręcie wojennym 2 – twórcy

  • Reżyseria: Rebecca Allan

Życie na okręcie wojennym 2 – odcinki

Bohaterowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, które stanowią zwykłą, szarą codzienność na samym środku Morza Śródziemnego i Czarnego. Widzowie w kolejnych odcinkach serialu "Życie na okręcie wojennym 2" oglądają m.in. akcję ratowania życia jednego z żołnierzy, który dostał zawału serca, pokazy rosyjskich śmigłowców a także relację z udzielania pomocy osobie, która znalazła się za burtą.

Średni czas trwania jednego odcinka to 50 minut.

Życie na okręcie wojennym 2 – fabuła

Serial "Życie na okręcie wojennym 2" przedstawia codzienne zmagania załogi niszczyciela rakietowego HMS Duncan, która liczący około 280 osób. Okręt i jego pasażerowie zostali wystawieni na prawdziwą próbę. Jego misja dotyczy okolic Syrii, gdzie przez cały czas toczą się działania wojenne. Widzowie mogą towarzyszyć bohaterom dnia codziennego przez dwa miesiące, w czasie których uczestniczą oni w ataku na ISIS. Załoga zostanie postawiona przed wieloma trudnymi i niespodziewanymi sytuacjami. Jak sobie z nimi poradzą? Na to pytanie odpowiedź została zawarta w kolejnych odcinkach serii. Nie samą jednak pracą żyje człowiek. Bohaterowie pokazują m.in żołnierskie sposoby na zniwelowanie stresu i nudę w wolnych chwilach.

Życie na okręcie wojennym 2 - bohaterowie

Łączna liczba bohaterów występujących w serialu "Życie na okręcie wojennym 2" sięga 280 osób, które stanowią załogę statku.

Życie na okręcie wojennym 2 - obsada

  • Członkowie załogi,
  • Mark Tattersall, Loz Guest w roli narratora

Życie na okręcie wojennym 2 - gdzie obejrzeć

Odcinki serialu "Życie na okręcie wojennym 2" można oglądać w polskiej telewizji na kanale BBC Brit oraz BBC Brit HD w każdą sobotę o godzinie 08:55 oraz niedziele o 02:45 i 20:00.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.