Trwa ładowanie...

Zwariowany świat Malcolma – online w TV – odcinki, obsada, gdzie oglądać

Zwariowany świat Malcolma to serial komediowy, który powstał w Stanach Zjednoczonych. Opowiada o życiu młodego Malcolma i jego rodziny. Został stworzony przez Linwooda Boomera dla sieci Fox Broadcasting Company.

Zwariowany świat MalcolmaZwariowany świat MalcolmaŹródło: YouTube
d3xhums
d3xhums

Zwariowany świat Malcolma - odcinki

Serial był tworzony w latach 2000-2006. Przez ten czas wyprodukowano siedem sezonów, które liczą w sumie 151 odcinków. Średni czas trwania epizodu wynosi 22 minuty.

Zwariowany świat Malcolma - fabuła

Serial opowiada o życiu Malcolma oraz jego rodziny. Bohater zostaje przeniesiony do klasy dla uczniów o wysokim ilorazie inteligencji. Wyróżnia się na tle całej grupy, która jest wyśmiewana przez resztę szkoły. Oprócz szkolnych problemów, Malcolm musi zmagać się z apodyktyczną matką, ojcem oraz resztą rodzeństwa. Początkowe sezony serialu skupiają się głównie na losach Malcolma, kolejne rozwijają wątki pozostałych członków rodziny.

Zwariowany świat Malcolma - obsada

Główną rolę zagrał Frankie Muniz. Na planie towarzyszyli mu m.in.:

  • Justin Berfield (jako Reese Wilkerson),
  • Erik Per Sullivan (jako Dewey Wilkerson),
  • Christopher Masterson (jako Francis Wilkerson),
  • Jane Kaczmarek (jako Lois Wilkerson),
  • Bryan Cranston (jako Hal Wilkerson).
d3xhums

Zwariowany świat Malcolma – nagrody

Serial ma na swoim koncie wiele nagród, m.in. kilka statuetek Kids’ Choice, Grammy, Emmy czy Satelit. Zdobył także wiele nominacji.

Zwariowany świat Malcolma - gdzie oglądać

Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, serial Zwariowany świat Malcolma możemy oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3xhums
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xhums