Trwa ładowanie...

Złapać przemytnika - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Złapać przemytnika to amerykański serial dokumentalny poświęcony rozwiązywaniu problemów mających miejsce na międzynarodowym lotnisku JFK - zaczynając od fałszywych wiz i kończąc na handlu ludźmi. Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie cofnie się przed niczym by złapać przemytnika.

Zł a p a ć   p r z e m y t n i k a Zł a p a ć p r z e m y t n i k a Źródło: YouTube
d43s66b
d43s66b

Złapać przemytnika - co to za serial

Serial Złapać przemytnika będzie ciekawy dla każdego, kto interesuje się sprawami detektywistycznymi. Każdy odcinek poświęcony jest wytłumaczeniu konkretnej próbie przemytu, wychwyconej przez funkcjonariuszy lotniska JFK. Serial został po raz pierwszy wyemitowany na kanale National Geographic w 2012 roku, ale nadal nie traci on na popularności.

Złapać przemytnika – twórcy

Serial Złapać przemytnika został wyprodukowany przez National Geographic Society. Producentem wykonawczym jest Jerry Decker.

Złapać przemytnika – odcinki

Odcinki trwają od 30 do 50 minut. Powstały dwa sezony - pierwszy z nich zawiera jedynie osiem odcinków, a dzięki dużej oglądalności, w drugim znalazło się ich aż 15. Każdy odcinek jest odrębną historią, więc serial można zacząć oglądać od dowolnego odcinka.

d43s66b

Złapać przemytnika – fabuła

Na lotniskach Stanów Zjednoczonych codziennie lądują setki samolotów, a wśród tysięcy pasażerów zawsze znajdą się tacy, którzy próbują łamać prawo. Funkcjonariusze z Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego próbują wykryć i złapać przemytników, handlarzy narkotyków przewożących nielegalne substancje, osoby bez odpowiednich dokumentów, etc. Serial Złapać przemytnika rekonstruuje przypadki łamania prawa na lotnisku JFK, skupiając się na chronologii zdarzeń, które są dokładnie przedstawione dzięki grze aktorskiej bohaterów serialu. Każdy odcinek zaczyna się od wykrycia przestępstwa, a kończy się rozwiązaniem sprawy i pod koniec widz może prześledzić wyniki śledztwa. Każda historia kończy się refleksjami prawdziwych funkcjonariuszy, którzy dzielą się swoimi emocjami i przemyśleniami. Dowiadujemy się również jakie decyzje zostały podjęte w celu zapobiegania w przyszłości podobnym sytuacjom.

Złapać przemytnika – bohaterowie

Bohaterami są pracownicy bezpieczeństwa wewnętrznego lotniska.

Złapać przemytnika – gdzie obejrzeć

Serial Złapać przemytnika zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d43s66b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43s66b