Trwa ładowanie...

Zbrodnia – w zamkniętym kręgu – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Polski serial kryminalny na temat serii tajemniczych morderstw na półwyspie Helskim.

Zbrodnia - w zamkniętym kręguZbrodnia - w zamkniętym kręguŹródło: WP
d25uoi0
d25uoi0

Zbrodnia - w zamkniętym kręgu – co to za serial?

Zbrodnia - w zamkniętym kręgu to polski serial kryminalny, oparty na skandynawskiej powieści. Głównym bohaterem jest policjant "z przeszłością", czyli komisarz Tomasz Nowiński. Po latach na półwyspie Helskim spotyka swoją dawną znajomą, czyli atrakcyjną prawnik Agnieszkę Lubczyńską. Kobieta od kilku lat jest w toksycznym małżeństwie z apodyktycznym mężem, dlatego też między oboma postaciami bardzo szybko rodzi się uczucie. W miarę upływu czasu policja odkrywa tajemnicze ofiary przestępstw na wybrzeżu, przez co pierwszym podejrzanym staje się właśnie mąż Agnieszki.

Zbrodnia - w zamkniętym kręgu – twórcy

Jednym z twórców serialu jest firma AXN Polska. 

Zbrodnia - w zamkniętym kręgu – odcinki

Zarówno w pierwszym, jak i w drugim sezonie tego serialu mamy do czynienia z trzema odcinkami, trwającymi około godziny. To sprawia, że można bardzo szybko wciągnąć się w fabułę tego serialu, jak również szybko dowiedzieć się kto jest winnym w danej sprawie.

Zbrodnia - w zamkniętym kręgu – fabuła

Fabuła jest bardzo spójna i skondensowana. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim sezonie w pierwszym odcinku poznajemy bohaterów, a także wstęp do całej historii. W drugim następuje rozwinięcie, oraz pewnego rodzaju punkt kulminacyjny całej opowieści. Z kolei w trzecim i ostatnim odcinku, poznajemy zakończenie oraz motywy danej zbrodni. 

d25uoi0

Zbrodnia - w zamkniętym kręgu - bohaterowie

Bohaterami tego filmu są niezmiennie Tomasz Nowiński, oraz Agnieszka Lubczyńska. Filmową partnerką Nowickiego jest aspirant Monika Krajewska, w którą rolę wciela się Joanna Kulig. 

Zbrodnia - w zamkniętym kręgu - obsada

W rolę komisarza Nowińskiego wciela się młody, ale doświadczony aktor Wojciech Zieliński. Co ciekawe, aktor ten wielokrotnie wcielał się w rolę funkcjonariuszy policji, chociażby w filmie PSY 3. W imię zasad, gdzie grał aspiranta Kołodzieja, jak również w serialu Polsatu, Komisarz Mama, gdzie wcielił się w podkomisarza Żeromskiego, oraz w serialu TVP, Prokurator, gdzie wcielił się w komisarza Kielaka.

Z kolei w główną rolę kobiecą wcieliła się Magdalena Boczarska, znana przede wszystkim z filmu Różyczka. W ostatnim czasie wystąpiła również w filmach komediowych jak Listy do M.4. W rolę jej filmowego męża wciela się doświadczony aktor Radosław Pazura, znany z wielu filmów z lat dziewięćdziesiątych.

Zbrodnia - w zamkniętym kręgu - gdzie obejrzeć?

Ten serial można oglądać na antenie AXN White. Zawsze, gdy serial Zbrodnia – w zamkniętym kręgu jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d25uoi0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25uoi0