Trwa ładowanie...

Zapraszam do stołu: Wielka porcja – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

"Zapraszam do stołu: Wielka porcja" to cieszące się sporą popularnością brytyjskie reality show, wyprodukowane w 2016 roku. W programie pięcioro uczestników przygotowuje ucztę, na którą zapraszane są inne osoby, biorące udział w zmaganiach.

Zapraszam do stołu: Wielka porcjaZapraszam do stołu: Wielka porcjaŹródło: WP Pilot

Zapraszam do stołu: Wielka porcja - co to za program?

Zapraszam do stołu: Wielka porcja to kolejna odsłona popularnego programu Zapraszam do stołu (Come Dine with Me). Pierwotne wersja cieszyła się ogromną popularnością, w wielu krajach powstały lokalne wersje tej produkcji (w Polsce to Ugotowani). Uczestnik programu, który zorganizuje najlepsze przyjęcie, wygrywa 1000 funtów. Oprócz smaku i wyglądu potraw, członkowie oceniają także atmosferę, pomysłowość czy nastrój. Przed kolacją widzowie mogą śledzić proces przygotowania posiłków, a uczestnicy dzielą się swoimi kulinarnymi sekretami. Format powstał w 2016 roku, jednak do dziś cieszy się dużą popularnością, czego dowodem jest oglądalność kolejnych sezonów. Każdy odcinek trwa ok. 115 minut.

Zapraszam do stołu: Wielka porcja - odcinki

W każdym odcinku jeden z uczestników organizuje przyjęcie, na które zaprasza innych kucharzy-amatorów. Celem programu jest przygotowanie jak najlepszego przyjęcia. W każdym z odcinków udział biorą osoby z tego samego miasta lub wsi. Serial został wyprodukowany przez brytyjską telewizję, dlatego widz ma okazję poznać kulinarne nawyki mieszkańców Londynu czy Bristolu.

Zapraszam do stołu: Wielka porcja - gdzie obejrzeć?

Reality show Zapraszam do stołu: Wielka porcja można obejrzeć na kanale BBC Lifestyle HD. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z platformy streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.