Trwa ładowanie...

Zacznij od nowa - oglądaj online w TV - co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Zacznij od nowa! To nowy program Telewizji Polskiej o charakterze poradnikowo-lifestylowym, w którym widzowie będą mogli przekonać się na własnej skórze, że zmiany są możliwe.

Oglądanie telewizji (zdjęcie ilustracyjne)Oglądanie telewizji (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Shutterstock

Zacznij od nowa - co to za program

Główną bohaterką każdego odcinka jest inna kobieta. Wszystkie je łączy jednak wspólny cel - zmiana na lepsze. Grono ekspertów zajmie się wyglądem zewnętrznym i kompleksami, z którymi mierzy się na co dzień. 

Pierwszy odcinek Telewizja Polska wyemitowała 3 stycznia 2021. Kolejne trwające pół godziny odcinki serii można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 11.15.

Zacznij od nowa - prowadzący

Prowadzenie programu zostało powierzone dwóm znanym osobowościom:

  • Marzena Rogalska - dziennikarka radiowa i telewizyjna. Tym razem staje przed kolejnym wyzwaniem i rusza z pomocą kobietom pragnącym zmienić swoje życie. Wspiera je dobrym słowem i cennymi radami, które na początku mogą się okazać dla nich cennym drogowskazem.
  • Kalina Ben Sira - współprowadząca program. Specjalistka w dziedzinie beauty.

Zacznij od nowa - odcinki

Każdy odcinek przedstawia historię innej kobiety. I chociaż różnią się one między sobą to wszystkie mają za sobą traumatyczne wydarzenia. Odcisnęły one na nich swoje piętno. W programie mają szansę zostawić przeszłość za sobą i ruszyć do przodu z nową siłą. Szereg specjalistów z zakresu kosmetologii, mody oraz urody zadbają o piękno zewnętrzne, a to w konsekwencji pozwoli im pozbyć się swoich największych kompleksów. 

Zacznij od nowa - gdzie oglądać

Program jest emitowany na antenach Telewizji Polskiej w każdą niedzielę o godzinie 11.15 na TVP 2. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.