Trwa ładowanie...

Yattaman – oglądaj online w TV – fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Yattaman to japoński serial anime. Był on pobocznym projektem, który zadebiutował w 1977 roku. Serial trafił do Polski w latach 80. i jest chętnie oglądany aż do dzisiaj. Jego miłośnikami są zarówno starsi widzowie, którzy wychowywali się oglądając serial, jak i młodsi, którzy dopiero teraz odkrywają niezwykły świat Yattamana.

YattamanYattamanŹródło: YouTube

Yattaman – twórcy

Producentem Yattamana jest Tatsunoko Production, natomiast reżyserem Hiroshi Sasagawa. Wspomniane studio anime wyprodukowało także takie seriale jak: Zielone Żabki, Time Bokan, Fantastyczny świat Paula, Wojnę Planet, czy też The Funny Judo Champion.

Yattaman – odcinki

Yattaman liczy sobie aż 108 odcinków. Pierwszym z nich jest "Yattaman wkracza do akcji". W odcinku możemy zobaczyć drużynę Yattaman, czyli Gan-chana oraz jego odważnych przyjaciół chroniących magiczny kamień, który pozwala na odnalezienie skarbu. Ostatni odcinek to "Bitwa pod Waterloo" kończący całą serię.

Yattaman – fabuła

Serial opowiada o drużynie bohaterów chroniących niezwykły skarb. Podczas oglądania serialu dowiadujemy się, że tajemniczy kamień chroniący skarb zwany Dokuro został połamany na kawałki i rozrzucony po całym świecie. Zdaniem wielu artefakt ma tajemną moc, która pozwala na ujawnienie lokalizacji złoża złota, którego wszyscy poszukują. W serialu występuje również przestępcza grupa Drombo, której celem jest wykradzenie złota. Co więcej, przed każdą swoją wyprawą złoczyńcy zakładają przestępczy biznes mający na celu zebranie funduszy na nowego robota pozwalającego im na odnalezienie artefaktu. Grupa Yattaman chroni kamienia oraz udaje się w pogoń za złoczyńcami.

Yattaman - bohaterowie

Bohaterami serialu są członkowie grupy Yattaman. Wymienić można tutaj:

  • Gan-chana, czyli syna słynnego projektanta zabawek władającego bronią kendamą,
  • Janet, przyjaciółkę Gan-chana, córkę sprzedawcy urządzeń elektronicznych,
  • Robbie Robbie, czyli robota w kształcie kostki do gry, który służy jako maskotka sklepu z zabawkami.

Jeżeli chodzi o złych bohaterów to w serialu zobaczyć można grupę Drombo, która składa się z Dronio, czyli 24-letniej blondynki, próżnej oraz inteligentnej liderki bandy oszustów, Boyakki, wysokiego i chudego mężczyzny w wieku 40 lat, który jest "mózgiem" grupy, Tonzler, 30-letniego mężczyzny z wielką siłą fizyczną oraz Dokurobei, czyli szefa grupy Drombo dającemu reszcie grupy kary.

Yattaman - gdzie oglądać

Serial Yattaman zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu, korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.