Trwa ładowanie...

Towarzyski turniej siatkarski: Gdzie oglądać mecz Polska-Egipt?

Towarzyski turniej siatkarski to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu siatkarskim, przyciągające uwagę kibiców z całego świata. Już wkrótce, w ramach turnieju, odbędzie się mecz Polska-Egipt. Spotkanie będzie transmitowane na kanale TV4, dostępnym w ofercie Pilot WP.

Reprezentacja Polski w siatkówkęReprezentacja Polski w siatkówkęŹródło: Licencjodawca, fot: Copyright (c) 2019 David S Swierczek/Shutterstock. No use without permission.

Towarzyski turniej siatkarski, w którym biorą udział cztery reprezentacje różnych krajów, w tym Polska. Turniej ten jest rozgrywany latem, zazwyczaj na około dwa tygodnie przed najważniejszą imprezą siatkarską roku. Pierwsza edycja turnieju odbyła się w 2003 roku i od tego czasu jest stałym punktem w kalendarzu siatkarskim, będąc nie tylko hołdem dla legendarnego trenera, ale również doskonałą okazją do sprawdzenia formy przed nadchodzącymi wyzwaniami.

Kiedy odbędzie się mecz Polska-Egipt?

Mecz siatkówki między Polską a Egiptem w ramach turnieju towarzyskiego odbędzie się w piątek, 12 lipca 2024 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00, zapewniając fanom sportu wyjątkową dawkę emocji na wysokim poziomie.

Wybrane mecze XXI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Pilot WP.Źródło: Pilot WP, fot: Pilot WP

Towarzyski turniej siatkarski: Polska-Egipt

Już w piątek odbędzie się emocjonujący mecz siatkówki pomiędzy reprezentacjami Polski i Egiptu w ramach prestiżowego turnieju towarzyskiego. To coroczne wydarzenie, które przyciąga kibiców siatkówki z całego świata, będzie kolejną okazją do zobaczenia na żywo rywalizacji na najwyższym poziomie.

Warto przypomnieć, że ostatnie spotkanie tych dwóch drużyn w turnieju miało miejsce w 2021 roku, kiedy to polscy siatkarze pewnie pokonali Egipt 3:0. Wówczas reprezentacja Polski, prowadzona przez trenera Vitala Heynena, zakończyła turniej w Tauron Arenie Kraków z trzema zwycięstwami na koncie, pokonując również Norwegię i Azerbejdżan w takim samym stosunku setów.

Gdzie oglądać mecz Polska-Egipt?

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na kanale TV4, dostępnym w ofercie Pilot WP. To doskonała okazja, aby kibicować naszej reprezentacji w dogodny sposób, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Pilot WP umożliwia wygodne oglądanie transmisji na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, komputery, tablety i smartfony. Dołącz do milionów fanów siatkówki i przeżywaj sportowe emocje razem z Pilot WP!

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na Pilot WP, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.