Trwa ładowanie...

Wykute w ogniu – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Mistrzowie kowalstwa rywalizują w wykuwaniu najróżniejszej broni białej, używanej na przestrzeni wieków. W rywalizacji o główną nagrodę bierze udział czterech mistrzów w swoim fachu, którzy będą musieli wykazać się nie tylko umiejętnością uderzania młotem, ale i wyobraźnią oraz odpowiednią wiedzą.

Wykute w ogniuWykute w ogniuŹródło: WP
d32rb2s
d32rb2s

Program Wykute w ogniu

Wykute w ogniu to rozrywkowy program, w którym czterech uczestników zabawy rywalizuje w trudnej sztuce kowalstwa. Rywalizując o główną nagrodę wynoszącą 10 000 dolarów, będą mierzyć się w konkurencjach polegających na wytwarzaniu specyficznej broni białej, której ludzkość używała na przestrzeni wieków. Zobaczymy wykuwane bagnety, precyzyjne miecze samurajskie czy nawet ogromne topory.

Wykute w ogniu - prowadzący

Prowadzącym serię Wykute w ogniu jest Wil Willis, który służył w armii jako ranger, a także wiele lat był komandosem-ratownikiem. Posiadając praktyczne doświadczenie z rozmaitymi broniami w warunkach bojowych, doskonale wie, że odpowiednio zaprojektowana i wykorzystana broń potrafi zrobić różnicę na polu walki. Jego wyjątkowy punkt widzenia sprawia, że doskonale nadaje się do prowadzenia tego typu programu.

Wykute w ogniu - odcinki

Obecnie powstało już 8 sezonów programu Wykute w ogniu. W debiutanckim sezonie było zaledwie 8 odcinków, ale sukces programu sprawił, że każda kolejna seria miała przynajmniej po kilkanaście odcinków. Widzowie mogli więc zobaczyć już współczesną produkcję setek sztuk broni białej, wykorzystywanej na całym świecie. Także broni historycznej czy używanej przez lokalne plemiona z różnych kontynentów.

d32rb2s

Wykute w ogniu - gdzie obejrzeć?

Amerykański program Wykute w ogniu nadawany jest od 2015 roku. W Polsce możliwe jest jego oglądanie na kanale History, dostępnym we wszystkich sieciach kablowych, a także online. Odcinki premierowe oraz powtórki są emitowane w poniedziałki, wtorki, piątki, soboty oraz niedziele o różnych godzinach. Najczęściej są to 11:15, 12:20, 16:15, natomiast nocnych powtórek należy oczekiwać po godzinie 3:00.

Zawsze, gdy program Wykute w ogniu jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d32rb2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32rb2s