Trwa ładowanie...

Wydarzenia - program online w TV, gdzie obejrzeć

Wydarzenia to główny serwis informacyjny telewizji Polsat, emitowany od 2004 roku. Wcześniej, w latach 1993-2004 główny program o nazwie Informacje stanowił główne źródło informacji ze Świata i Polski. W obecnym kształcie Wydarzenia są emitowane na antenie Polsatu 4 razy w ciągu dnia jako Wydarzenia południowe o 12:50, Wydarzenia popołudniowe o 15:50, Wydarzenia główne o 18:50 oraz Wydarzenia wieczorne, które emitowane są o godzinie 21:50.

Share
Wydarzenia, Telewizja Polsat
Wydarzenia, Telewizja PolsatŹródło: WP Pilot
d43da9y

Wydarzenia skupiają wszystkie najważniejsze informacje z dziedziny polityki, społeczeństwa, sportu i kultury, które miały miejsce w Polsce i na Świecie. Główne wydanie Wydarzeń trwa 30 minut, a podczas programu zawarte są obiektywne i niezależne informacje, o których każdy Polak powinien wiedzieć. Oprócz anteny Polsatu widz ma okazję zobaczyć wydanie Wydarzeń za pośrednictwem kanału informacyjnego Polsat News.

Prowadzący Wydarzeń w Polsacie

Obecnie grono prowadzących znacznie różni się od poprzednich prezenterów, jednak na moment obecny prowadzącymi główne wydanie Wydarzeń są Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór oraz Piotr Jędrzejek. Wydarzenia o 21:50 są prowadzone przez kilku redaktorów, między innymi Ewę Gajewską oraz Roberta Bernatowicza. Na wydanie popołudniowe zaprasza nas Agnieszka Mosór oraz Bartosz Kurek, natomiast prowadzącymi wydania południowego są Magdalena Kaliniak, Przemysław Białkowski oraz Monika Sawka-Łuczkiewicz. Znanymi osobami, które w przeszłości miały związek z Wydarzeniami jest między innymi Tomasz Lis, który był redaktorem naczelnym programu do 2007 roku.

O czym dowiemy się podczas głównego wydania Wydarzeń?

Zarówno główne, jak i pozostałe wydania programu informacyjnego Wydarzenia skupiają się wokół najważniejszych newsów z Polski i ze Świata. Widzowie będą mogli zapoznać się z rzetelnymi i długimi materiałami, podczas których redaktorzy zapoznają nas z tym, co miało miejsce w ciągu minionego dnia. W skład głównego wydania Wydarzeń wchodzi jeszcze osobny serwis Pogoda, gdzie prezenterzy zapoznają nas z prognozami pogody na najbliższe dni oraz Sport, w którym dowiemy się o wszystkich osiągnięciach Polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Główne wydanie Wydarzeń to również rozmowa z Gościem Wydarzeń - osobistością ze świata Polityki. Podczas rozmowy w ramach Gościa Wydarzeń, redaktorzy rozmawiają o kwestiach bieżących związanych zarówno z życiem politycznym, jak i społecznym. Jako goście, w studiu Wydarzeń pojawiają się politycy z każdej partii politycznej.

d43da9y

Program informacyjny Wydarzenia można oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d43da9y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43da9y
d43da9y