Trwa ładowanie...

Wyczesani – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Wyczesani to reality show, w którym pasjonaci fryzjerstwa sprawdzają swoje umiejętności. Czy sprostają stawianym przed nimi ciekawym zadaniom i wymaganiom jury?

WyczesaniWyczesaniŹródło: YouTube

Wyczesani – co to za program?

Wyczesani to program rozrywkowy typu reality show, który powstał w 2014 roku w Wielkiej Brytanii. Za jego realizację odpowiedzialna jest stacja BBC Three. Uczestnikami programu jest ósemka fryzjerów-amatorów, którzy próbują swoich sił we fryzjerstwie i muszą zmierzyć się z szeregiem zadań, jakie na nich czekają. Każdy z uczestników to ogromny pasjonat fryzjerstwa, a zarazem barwna osobowość. Powstały dwie serie tego reality show.

Wyczesani – prowadzący

Prowadzącym pierwszego sezonu programu Wyczesani był Steve Jones. Jest to znany i lubiany w Wielkiej Brytanii oraz USA prezenter, który swoja karierę rozpoczynał jako model. W drugiej serii zastąpiła go Katherine Ryan. W jury programu zasiadła Denise McAdam oraz Alain Pichon, którzy na co dzień zajmują się stylizacją fryzur gwiazd.

Wyczesani – odcinki

Pierwszy sezon programu został wyemitowany w 2014 roku i składał się z 6 odcinków. Druga seria składała się z 8 epizodów, a telewidzowie po raz pierwszy obejrzeli ją w 2015 roku. 

W trakcie programu uczestnicy muszę stawić czoła różnego rodzaju przygotowanym dla nich zadaniom mającym na celu sprawdzenie, czy nadają się na profesjonalnych fryzjerów. W każdym odcinku czekają na nich trzy ciekawe zadania, które muszą zostać wykonane w określonym czasie. Wyzwania te są świetną okazją nie tylko do tego, aby zaprezentować swoje umiejętności posługiwania się grzebieniem i nożyczkami, ale także, by bliżej poznać osobowość poszczególnych uczestników. Bardzo często bowiem same umiejętności fryzjerskie mogą nie wystarczyć do tego, aby skutecznie zachwycić oceniające zmagania jury. Przed uczestnikami stoją m.in. takie wyzwania jak przygotowanie fryzury z warkoczyków czy wystylizowanie włosów w stylu postaci z dramatu historycznego. 

Każdy z odcinków pierwszego sezonu trwa około 50-55 minut. W drugiej serii zostały one skrócone do 30 minut.

Wyczesani – gdzie obejrzeć?

Reality show polscy widzowie mogą obejrzeć na kanale BBC Lifestyle, na którym emitowany jest pierwszy sezon programu. Zawsze, gdy program Wyczesani jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo, online na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.