Trwa ładowanie...

Wspaniała okazja na Cyber Monday! Sprawdź gorące okazje w Pilot WP

Łowcy okazji, którzy chcą oglądać najlepsze kanały telewizyjne, a także ulubione seriale i filmy oraz sport, mogą zacierać ręce! W Pilot WP czekają na nich wyjątkowe okazje na Cyber Monday – do zgarnięcia promocja na pakiet Starter Plus + Eleven Sports oraz wyjątkowa okazja: 9,99 zł na pierwszy miesiąc dla pakietu Starter Plus!

Cyber Monday 2022Cyber Monday 2022Źródło: WP
d4klokr
d4klokr

Cyber Monday w Pilot WP – zdobądź pakiety w supercenach!

W wyjątkowej ofercie Pilota WP znalazły się fantastyczne promocje na pakiet Starter Plus, w którym można oglądać ponad 50 kanałów TV online, oraz na pakiet Starter Plus + Eleven Sports, dzięki któremu zyskujesz dostęp do rozgrywek sportowych!

To rozwiązanie idealne dla fanów największych polskich stacji telewizyjnych oraz sportu, którzy chcą mieć wolność wyboru i oglądać telewizję na smartfonie, tablecie, komputerze lub telewizorze. Jedyne, czego potrzeba do nieograniczonego oglądania kanałów oraz filmów i seriali w bibliotece wideo, to dostęp do internetu.

Starter Plus w promocji na Cyber Monday za 9,99zł!

Od poniedziałku do środy do godziny 12:00 Pilot WP obniżył cenę pakietu Starter Plus na pierwszy miesiąc oglądania. Dzięki tej wyjątkowej okazji za pierwszy miesiąc zamiast 19,99 zł zapłacisz tylko 9,99 zł! Oferta przygotowana została dla kupujących dostęp w jednomiesięcznej odnawialnej subskrypcji.

Jak skorzystać z promocji? Wejdź na stronę https://pilot.wp.pl/kupony/ i wpisz kod CYBERPILOT50.

d4klokr

Więcej szczegółów dotyczących pakietu można znaleźć tutaj.

W pakiecie znajdziesz ponad 50 kanałów telewizyjnych – prawie wszystkie w rozdzielczości Full HD – i zyskujesz dostęp do biblioteki wideo z filmami i serialami.

Oglądaj Starter Plus + Eleven Sports przez 6 miesięcy za 89,99 zł!

Pilot WP nie zapomniał również o prawdziwych fanach sportu! Dzięki promocji Cyber Monday już teraz możesz zyskać dostęp do 4 kanałów Eleven Sports i kibicować ulubionym drużynom!

Decydując się na pakiet Starter Plus + Eleven Sports w promocji, dostajesz dostęp na 6 miesięcy w cenie 89,99 zł. To obniżka o aż 50%!

d4klokr

Więcej szczegółów dotyczących pakietu można znaleźć tutaj.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4klokr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4klokr