Trwa ładowanie...

World Trade Center: powstanie i upadek – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

World Trade Center: powstanie i upadek to film dokumentalny w formie wywiadów z osobami, które uczestniczyły w wydarzeniach z dnia 11 września 2001 roku, a także miały swój udział w samym tworzeniu tych budynków. Osoby zainteresowane historią samych wież, jak również atakiem terrorystycznym, który odmienił losy świata, z pewnością z ciekawością obejrzą ten dokument.

World Trade Center: powstanie i upadekWorld Trade Center: powstanie i upadekŹródło: WP

World Trade Center: powstanie i upadek - co to za program?

World Trade Center: powstanie i upadek to obszerny dokument na temat całej historii tych dwóch znajdujących się obok siebie wież. Ten wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych film miał swoją światową premierę 10 września 2021 roku, czyli tuż przed rocznicą omawianych w nim wydarzeń. Widzowie będą mogli pozyskać informacje na temat każdego etapu powstawania tych słynnych budynków, a także dowiedzą się szczegółów dotyczących zamachu, za którym stali terroryści z Al-Kaidy.

World Trade Center: powstanie i upadek - film dokumentalny

Czas trwania tego filmu dokumentalnego to godzina i 50 minut. Ma on formę wywiadu z osobami odpowiedzialnymi za powstanie samych budowli, czyli architektami i budowniczymi. Warto podkreślić, że budynki te miały być wówczas najwyższe na świecie i symbolizować siłę i ambicje USA. W dokumencie nie brak również zeznań osób, którym udało się przeżyć te straszne wydarzenia. Wszystkie wątki poruszone w tej produkcji zostały przedstawione w sposób chronologiczny. Film ten to nie tylko obszerny wywiad na temat historii World Trade Center. Zostaną w nim ukazane i omówione symulacje, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie, czy nowoczesne technologie wykorzystane do ich produkcji przyczyniły się do ich ostatecznego zawalenia.

World Trade Center: powstanie i upadek - gdzie obejrzeć?

Widzowie mający dostęp do kanału Telewizja WP będą mogli obejrzeć ten film w nadchodzących dniach. Zawsze, gdy program World Trade Center: powstanie i upadek jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo oraz w bibliotece na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.