Trwa ładowanie...

Wojny magazynowe - oglądaj online w TV – co to za serial, fabuła, gdzie obejrzeć

W tym reality-show biorą udział cztery ekipy wytrawnych handlarzy, którzy liczą na to, że uda im się wygrać aukcję z kontenerem z tajemniczą zawartością. Ponadto, handlarze są bardzo zdeterminowani by wejść w posiadanie zapomnianych przestrzeni magazynowych.

Wojny magazynowe Wojny magazynowe Źródło: WP Pilot
d1zzoii
d1zzoii

Wojny magazynowe – co to za serial

Wojny magazynowe to wyjątkowy program reality-show, w którym przedstawiane są kulisy najpopularniejszych transakcji finansowych, do jakich dochodzi na terenie Kanady i Stanów Zjednoczonych. Bardzo często właściciele różnego rodzaju magazynów mają rozmaite problemy finansowe, przez co są zmuszeni zamykać swój interes, z obawy przed wejściem komornika. 

Wojny magazynowe – twórcy

Twórcami tego programu jest amerykańsko-kanadyjska grupa filmowa OLN. 

Wojny magazynowe – odcinki

Handlarze liczą na to, że znajdą wartościowe przedmioty, dzięki którym uda im się zarobić pokaźne sumy pieniędzy. Pomimo jednak niemałego doświadczenia, bardzo często zdarza się, aby chwila nieuwagi zadecydowała o przegranej jednej z ekip. Stąd też tak ważny jest tutaj refleks oraz zmysł do licytacji. Dzięki tym wszystkim emocjom, program ten z odcinka na odcinek cieszy się bardzo wysoką oglądalnością, także na terenie naszego kraju. 

Wojny magazynowe – fabuła

Kupcy żyją zgodnie z zasadą, że wszystkie chwyty dozwolone. To pozwala mieć pewność, że do upadłego będą walczyć o swój dobytek. Nic więc dziwnego, że program jest tak chętnie oglądany w Stanach Zjednoczonych, gdzie ludzie wykazują się zawziętością i wszystko to sprawia bardzo realistyczne wrażenie. Czasem w pozornie zaśmieconym magazynie można znaleźć przedmiot warty ogromne sumy pieniędzy, a niekiedy zdarza się, że wyglądający bardzo atrakcyjnie magazyn w rzeczywistości jest składowiskiem pełnym niepotrzebnych i bezwartościowych rzeczy. 

d1zzoii

Wojny magazynowe - bohaterowie

W każdym odcinku telewidzowie spotykają się z tą samą grupą bohaterów. Roy Dirnbeck znany jest jako Prowokator, Hayden i Coffill to Weterani, z kolei duet ojciec - syn Paul - Bogart Kenny- Stary Wyjadacz i Dzieciak. Ursula Stolf znana jest jako Wywrotówka.

Wojny magazynowe - obsada


  • Ursula Stolf 
  • Paul Kenny
  • Bogart Kenny 
  • Rick Coffill
  • Cindy Hayden 
  • Roy Dirnbeck 
  • Don Reinhart 

Wojny magazynowe - gdzie obejrzeć 

Serial ten można oglądać na antenie stacji Stopklatka, zazwyczaj od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 i 18:25. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1zzoii
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

d1zzoii