Trwa ładowanie...

Wojny magazynowe - oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Wojny magazynowe, czyli Storage Wars, to popularne reality show amerykańskiej produkcji. Ciekawe postacie oraz wciągająca akcja zachęcają do oglądania programu całą rodziną lub ze znajomymi.

Wojny magazynoweWojny magazynoweŹródło: WP Pilot
d2b6936
d2b6936

Wojny magazynowe - co to za program

Premiera pierwszego odcinka miała miejsce pierwszego grudnia 2010 roku i już od samego początku program zyskał niezwykłą popularność i wysoką oglądalność. Tak duże zainteresowanie sprawiło, że zdecydowano się na produkcję 275 odcinków (12 sezonów). Producentem generalnym Wojen magazynowych jest Jeff Bumgarner. Każdy odcinek trwa około 20 minut.

Wojny magazynowe - odcinki

Akcja rozgrywa się w Kalifornii, a fabuła programu polega na licytacjach kontenerów magazynowych osób, które zwlekały z opłaceniem czynszu. Do licytacji przystępują bohaterowie, którzy uważają, że zarobią pieniądze na sprzedaży znajdujących się w nich rzeczy. 

Wojny magazynowe - prowadzący

Każdy sezon programu ma innych uczestników. W Wojnach magazynowych najdłużej pozostawali:

  • Darel Sheets,
  • Jarold Schulz,
  • Brandi Passante,
  • Dave Hester,
  • Barry Weiss,
  • Ivy Calvin,
  • Rene Nezhoda,
  • Casey Lloyd.
d2b6936

Ważnymi osobami w reality show są także licytatorzy, którzy perfekcyjnie wykonują swój zawód. Są to małżeństwo: Dan i Laura Dotsonowie oraz Earl i Johan Grahamowie.

Wojny magazynowe - fabuła

Idea programu Wojny magazynowe polega na licytacji kontenerów, których właściciele zalegają z opłatą za ich wynajem powyżej trzech miesięcy. Po otwarciu kontenera każdy kupujący przez pięć minut może oglądać jego zawartość niczego nie dotykając ani nie wchodząc do środka. Bohaterowie rywalizują ze sobą, a pod koniec każdego odcinka pojawia się podsumowanie strat lub zysków uczestników licytacji. Nierzadko w programie dochodzi do przepychanek i słownych utarczek, gdyż każdy chce zarobić jak najwięcej i nikt nie chce przegrać rywalizacji.

Wojny magazynowe - gdzie oglądać

Program Wojny magazynowe zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2b6936
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b6936