Trwa ładowanie...

Wielka ucieczka – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Wielka Ucieczka to reality show powstałe na podstawie Holenderskiego formatu Hunting Season, który swoje początki miał na platformie YouTube. Po odniesionych sukcesach oglądalności przeniesiono go do telewizji publicznej w Holandii.

Wielka ucieczkaWielka ucieczkaŹródło: WP
d2zxb6n
d2zxb6n

Wielka ucieczka – co to za program

Program polega na ucieczce dwóch znanych publicznie osób przed ścigającą ich grupą specjalistów od poszukiwań. Na początku gwiazdy znajdują się w celi, z której się wymykają. Mają 20 minut, zanim ich tropiciele zaczną za nimi podążać.

Ubrani w czerwone uniformy uciekinierzy mogą na starcie zapewnić sobie dwa środki transportu. Potem już nie posiadają żadnej pomocy do kontaktu ze światem zewnętrznym. Brak im telefonów, gotówki, czy kart płatniczych. Muszą sobie radzić sami. W każdym pojeździe wolno im spędzić maksymalnie 20 minut i nie mogą wchodzić do innych miejsc niż publiczne budynki. Zadania nie ułatwia nadajnik, który co 10 minut wysyła informację o ich położeniu do ścigających osób. Nadajnik może zostać wyłączony tylko raz.

Furgonetka wyposażona w specjalistyczny sprzęt do śledzenia, jest kierowana przez znanych z kanału YouTube Urbex History Jakuba Stankowskiego, Konrada Niedziułkę i Łukasza Dąbrowskiego. Wygrywają, jeśli zdołają złapać uciekinierów w 4 godziny.

Nagroda za zwycięstwo oparta jest o zakład zawarty na początku odcinka. Wygrani unikają wykonania niewdzięcznego zadania, a przegrani muszą się go podjąć.

d2zxb6n

Wielka ucieczka - odcinki

Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. Każdy z nich trwa godzinę i przedstawia inną parę celebrytów. W pierwszym sezonie pojawiają się między innymi: Wiktoria Gąsiewska z bratem Mateuszem, Michał Wiśniewski z córką Fabienne, Marcin Miller, Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Paulina Sykut-Jeżyna, Łukasz Jurkowski, Czadoman.

Wielka ucieczka - nagrody

Hunting Season zdobył kilkukrotnie nagrodę dla najlepszego serialu YouTube w Holandii, co przyczyniło się do jego przeniesienia do telewizji po 5-ciu sezonach emisji.

Wielka ucieczka – gdzie obejrzeć

Program emitowany jest w Polsce od 8 maja 2022 roku. Odcinki można oglądać w niedziele o 21:50 i środy o 21:00 na kanale TV4. Zawsze, gdy program Wielka ucieczka jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2zxb6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zxb6n