Trwa ładowanie...

Wielka Afryka – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Wielka Afryka to serial dokumentalny produkcji Lion Mountain Media. Celem programu jest przedstawienie współczesnej Afryki oraz terenów nienaruszonych działalnością człowieka. Wyprodukowany w 2019 roku serial ukazuje piękne krajobrazy oraz lokalną faunę i florę.

Wielka Afryka – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć
d1q7dh1
d1q7dh1

Wielka Afryka - co to za program?

Wielka Afryka skupia się na najważniejszych miejscach na kontynencie, gdzie w porównaniu z wielkimi miastami zmieniło się stosunkowo niewiele. Wielkie pustkowia, pustynie i dzikie przestrzenie ukazywane są tutaj z perspektywy miejscowych zwierząt oraz roślin. Widzowie, niebędący nigdy na Czarnym Lądzie, mogą być zszokowani, jakie piękne tereny ostały się tam do dzisiaj.

Wielka Afryka - prowadzący

W angielskiej wersji narratorem serialu jest Peter Terry, znany z częstych występów w dokumentach przyrodniczych. Na swoim koncie ma takie produkcje jak Wielkie Rzeki w Afryce czy Śmiertelni Łowcy, które również były powiązane z tematyką afrykańską.

Wielka Afryka - odcinki

W ostatnim kwartale 2021 roku dostępny jest jeden sezon serialu, na który składa się 5 odcinków. W każdym odcinku twórcy z Republiki Południowej Afryki starali się przedstawić zupełnie inną część kontynentu. Jedną z ciekawszych części jest część trzecia, gdzie widzowie mogą zobaczyć życie na największej delcie śródlądowej świata, czyli Okawango.

Wielka Afryka - gdzie obejrzeć serial?

Wielką Afrykę można oglądać również po polsku. Odcinki regularnie pojawiają się na National Geographic Wild HD oraz Polsat Viasate Nature, często w godzinach porannych, około 11:00. Zawsze, gdy serial Wielka Afryka jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1q7dh1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q7dh1