Trwa ładowanie...

Weterynarz z Yorkshire - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Weterynarz z Yorkshire po raz pierwszy widzowie mogli oglądać na Channel 5 w 2015 roku. Serial zdobył ogromną popularność w Wielkiej Brytanii, a teraz możemy go oglądać również w Polsce.

Weterynarz z YorkshireWeterynarz z YorkshireŹródło: WP Pilot

Weterynarz z Yorkshire - co to za serial

Weterynarz z Yorkshire to serial dokumentalny dla miłośników zwierząt, który powstał w 2015 roku. Historia kręci się wokół pracy personelu Centrum Weterynaryjnego Skeldale na północ od Yorkshire. Niegdyś pracował tam znany brytyjski weterynarz oraz autor powieści półbiograficznych James Herriot.

Weterynarz z Yorkshire - twórcy

Twórcą serialu jest Lou Cowmeadow we współpracy z GroupM Entertainment. Melanie Darlaston jako przedstawicielka GroupM Entertainment oraz Paul Stead z kompanii Daisyback są producentami wykonawczymi.

Weterynarz z Yorkshire - odcinki

Serial zawiera 129 odcinków podzielonych na 12 sezonów. W pierwszym odcinku główni bohaterowi pomagają rolnikowi, którego krowa nie może się ocielić.

Weterynarz z Yorkshire - fabuła

Bohaterowie serialu Peter Wright i Julian Norton troskliwie opiekują się zwierzętami na wsiach w okolicy Yorkshire. Oglądając serial widzimy jak bardzo Peter i Julian się starają, żeby polepszyć życie wszystkich dużych i małych zwierząt.

Weterynarz z Yorkshire - obsada

Weterynarz z Yorkshire jest serialem dokumentalnym, a więc chirurdzy weterynaryjni - Julian Norton i Peter Wright grają samych siebie.

  • Kariera telewizyjna Juliana Nortona rozpoczęła się od tego właśnie serialu, jest on również z wiązany z wieloma fundacjami charytatywnymi na rzecz ochrony zwierząt oraz pomocy studentom studiującym weterynarię.
  • Bardziej rozpoznawalnym aktorem jest i prawdziwą gwiazdą serialu jest Peter Wright, prawdziwy następca Jamesa Herriota.
  • Narratorem serialu jest Christopher Timothy, aktor słynny ze swoich roli jako James Herriot w filmach produkowanych przez BBC. Niestety podczas pandemii Christopher Timothy nie mógł brać udział w serialu ze względu na kwarantannę, której musiał się poddać.
  • Rolę narratora przejął Peter Davison - aktor słynny ze swojej roli Doktora w popularnym brytyjskim serialu Doctor Who.

Ciekawym faktem jest to, że Peter Wright na początku był przekonany, że serial się nie uda i nawet odmówił kompanii Daisyback, otrzymawszy zaproszenie do współpracy w 2014 roku. Na szczęście, twórcom udało się go przekonać, dzięki czemu możemy go teraz oglądać

Weterynarz z Yorkshire - gdzie obejrzeć

Serial dokumentalny Weterynarz z Yorkshire zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.