Trwa ładowanie...

W tyle wizji - online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie oglądać

W tyle wizji to program o charakterze publicystyczno-satyrycznym. Jest emitowany od 2016 r. na antenie TVP Info, a za jego produkcję odpowiada Telewizyjna Agencja Informacyjna. Reżyserią zajmuje się Marcin Wolski, który pełni również funkcję jednego z prowadzących. Program jest nadawany codziennie i składa się z dwóch części. Część główna jest emitowana o godzinie 21.50 i trwa ok. 40 minut. Część dodatkowa, W tyle wizji extra, zaczyna się o 22.30 i trwa od 15 do 29 minut.

WP PilotWP PilotŹródło: WP Pilot
d3wwmqw
d3wwmqw

W tyle wizji - co to za program?

Premiera programu odbyła się 1 kwietnia 2016 r. Pierwszy odcinek został rozpoczęty i zakończony przez Marcina Wolskiego, natomiast prowadzeniem programu zajęli się Wiktor Świetlik i Waldemar Ogiński. Początkowo produkowano jedynie W tyle wizji. Emisja części dodatkowej, W tyle wizji extra, wystartowała 3 października 2016 r.

W tyle wizji stanowi podsumowanie najistotniejszych spraw z danego dnia - zarówno z Polski, jak i ze świata. Wydarzenia omawiane są w sposób humorystyczny i dotyczą głównie kwestii politycznych. Formuła programu opiera się na rozmowie między prowadzącymi w studiu. Ich dyskusję uzupełniają materiały dostarczone przez reporterów, telefony od widzów oraz wpisy z Twittera odczytywane przez prowadzących. Nad całością czuwa Marcin Wolski, który na rozpoczęcie odcinka wygłasza krótki komentarz dotyczący najważniejszego wydarzenia, a na zakończenie czyta wiersz satyryczny swojego autorstwa.

Program W tyle wizji extra stanowi uzupełnienie części głównej. Jest poświęcony jednemu tematowi. Komentarze widzów mogą zajmować więcej czasu niż w przypadku W tyle wizji.

W tyle wizji - prowadzący

Prowadzący W tyle wizji to dziennikarze oraz satyrycy. W 2020 r., w zależności od odcinka, prowadzeniem programu wymiennie zajmują się wybrane osoby. To:

  • Marcin Wolski - dziennikarz, satyryk i pisarz. Trzy razy był nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. W 2006 r. otrzymał Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, a w 2009 został odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis";
  • Rafał Ziemkiewicz - znany publicysta, dziennikarz, pisarz oraz komentator polityczno-ekonomiczny. Dwukrotnie nagrodzony Śląkfą. Otrzymał także: Nagrodę im. Janusza A. Zajdla (trzykrotnie), Brązowy Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", Nagrodę Kisiela, nagrodę artRonina;
  • Krzysztof Feusette - publicysta, dziennikarz i utytułowany felietonista. W 2011 r. otrzymał Nagrodę im. Macieja Rybińskiego. Zajmuje się także pisaniem tekstów piosenek;
  • Wiktor Świetlik - dziennikarz telewizyjny oraz prasowy. W 2013 r. został laureatem Nagrody im. Macieja Rybińskiego "Złotej Ryby");
  • Stanisław Janecki - publicysta i dziennikarz. W 2007 r. otrzymał nagrodę ProwokaTOR;
  • Dorota Łosiewicz - dziennikarka prasowa i telewizyjna, publicystka, scenarzystka;
  • Magdalena Ogórek - prezenterka telewizyjna, historyk i doktor nauk humanistycznych. W 2015 r. była kandydatką SLD na urząd prezydenta RP.

W poprzednich latach do grona współprowadzących należeli także między innymi: Krzysztof Skiba, Łukasz Warzecha, Waldemar Ogiński, Mikołaj Janusz, Dominika Chorosińska, Wojciech Surmacz.

d3wwmqw

W tyle wizji - gdzie obejrzeć?

W tyle wizji można oglądać na kanale TVP Info. Warto zaznaczyć, że codziennie są emitowane powtórki odcinków - o godzinie 1.40 oraz 5.23. W tyle wizji online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3wwmqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wwmqw