Trwa ładowanie...

W sercu miasta – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Tureckie seriale zyskują coraz większe uznanie w naszym kraju. Okazuje się, że jednym z ciekawszych jest serial o nazwie W sercu miasta. Ta wyjątkowa produkcja przyciąga przed telewizory sporą rzeszę odbiorców. Co warto wiedzieć o tym serialu? Jak wygląda fabuła? Kto zagrał główne role? Jakie nagrody otrzymał serial?

W sercu miastaW sercu miastaŹródło: WP Pilot

W sercu miasta – co to za serial?

W sercu miasta to turecki serial obyczajowy, który miał premierę w Turcji 4 stycznia 2017 roku. Emisja odbywała się na antenie ATV, a produkcja była emitowana do 17 czerwca 2017 roku. Co ciekawe, w Polsce ten serial można było oglądać od 29 września do 27 grudnia 2017 roku. W tamtym czasie W sercu miasta przyciągał przed ekrany telewizorów liczne grono odbiorców. 

W sercu miasta – odcinki

W Turcji serial miał 20 odcinków, a w Polsce aż 60.

W sercu miasta – fabuła

Serial przedstawia przygody młodego marynarza i żołnierza morskiej piechoty. Ali Smith spędził swoje dzieciństwo w rodzinnym mieście, w Stambule. Jako dziecko przeżył dramatyczne chwile, kiedy człowiek uznawany za ojca bohatera postrzelił na oczach Aliego jego matkę. Po śmierci ukochanej matki bohater postanowił nie wracać już do Stambułu, ale w dorosłym życiu zostaje do tego zmuszony. Przyjaciel Rauf namawia Aliego do powrotu. W Stambule mężczyzna poznaje dziedziczkę fortuny, która ma za jakiś czas wyjść za mąż za partnera zawodowego swojego ojca.

W sercu miasta – bohaterowie

Bohaterami serialu są głównie: Ali Smith, Derin Mirkelamoğlu, Rauf, Nesrin, Belgin Mirkelamoğl, Tekin Görgünoğlu / Mirkelamoğlu, Aslı oraz Yiğit Bursalı. 

W sercu miasta – obsada

Obsada serialu W sercu miasta przedstawia się następująco:

  • Kerem Bürsin – Ali Smith,
  • Leyla Lydia Tuğutlu – Derin Mirkelamoğlu,
  • Gürkan Uygun – Şahin Vargı,
  • Defne Kayalar – Nesrin,
  • Osman Alkaş – Rauf,
  • Seda Akman – Belgin Mirkelamoğlu,
  • Nilperi Şahinkaya – Aslı,
  • Burak Tamdoğan – Tekin Görgünoğlu / Mirkelamoğlu,
  • Ali Yörenç – Yiğit Bursalı,
  • Emir Özyakisir – Ali Smith w młodości. 

W sercu miasta – nagrody

Serial uzyskał nominację za najlepszy serial na Międzynarodowym Festiwalu w Seulu. Na tej gali mężczyzna odgrywający główną rolę otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora dramatycznego. 

W sercu miasta – gdzie obejrzeć?

W Polsce serial można było oglądać w roku 2017 w TVP 1. Aktualnie możemy obejrzeć tę ciekawą produkcję w DIZI. Jest to jedyny polski kanał telewizyjny, który wyświetla jedynie tureckie seriale. Zawsze, gdy serial W sercu miasta jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.