Trwa ładowanie...

W okowach mrozu – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Od zarania dziejów mróz i zimne temperatury towarzyszyły ludzkości. Program telewizyjny W okowach mrozu przedstawia życie ludzi w czterech gospodarstwach położonych na zupełnym odludziu, w bezlitośnie zimnej części świata. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

W okowach mrozuW okowach mrozuŹródło: WP
d1jnyis
d1jnyis

W okowach mrozu - co to za program?

W okowach mrozu to reality-show ukazujące zmagania bohaterów walczących o dostatnie życie dla siebie i swoich rodzin w odosobnionym rejonie Alaski. Premiera programu miała miejsce 19 maja 2013 roku. Program doczekał się aż 19 sezonów, gromadząc niezwykle obszerne grono fanów. Jest to program BBC Studios. Producenci cenionego na całym świecie programu to Joseph Litzinger, Travis Shakespeare czy Kevin Tao Mohs. Program amerykańskiej produkcji pozwala na poznanie trudów życia w jednym z najbardziej wymagających rejonów świata.

W okowach mrozu - prowadzący

Głównymi bohaterami programu W okowach mrozu są Sue Aikens, która mieszka samotnie w Kavik - leżącym 32 km od Oceanu Arktycznego miasteczku. Prowadzący nas przez mroźną Alaskę Chip i Agnes Hailstone, mieszkają wraz z siódemką dzieci w Noorvik nad rzeką Kobuk. Glenn Villeneuve w 2000 roku postanowił zamieszkać na Alasce, by móc spełnić swoje marzenie o obcowaniu z naturą. Andy oraz Kate Bassich, którzy przenieśli się z Waszyngtonu, to para, która zapragnęła rozpocząć życie od nowa. Przez mroźne meandry Alaski prowadzi nas także Jessie Holmes oraz Erik i Martha, oraz Mae Salitan.

W okowach mrozu - odcinki

Każdy z odcinków programu ukazuje codzienne życie osadników wyjątkowo chłodnych rejonów Alaski. Nowe, różnorodne problemy czy zadania to ciekawe odcinki każdego z sezonów. Bohaterowie w tak bezlitosnych, ciężkich do życia warunkach pokazują widzom jak przeżyć, i jak należycie przygotować się do najcięższych warunków. 

W okowach mrozu - nagrody

W okowach mrozu to program, który zdobył aż osiem nagród Grammy, m.in. za najlepsze zdjęcia w programie reality, najlepszy montaż nieustrukturyzowanego programu reality i inne. Program był także ośmiokrotnie nominowany.

d1jnyis

W okowach mrozu - gdzie obejrzeć?

Program W okowach mrozu emitowany jest na kanale BBC Earth. Zawsze, gdy program W okowach mrozu jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1jnyis
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jnyis