Trwa ładowanie...

W kręgu podejrzeń - oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

W kręgu podejrzeń to francusko-belgijski mini serial o tematyce kryminalnej. Nakręcona w 2019 roku produkcja łączy w sobie również elementy romansu oraz kina detektywistycznego. Serial inspirowany jest książką Eugeniusza i Beaty Dębskich pod tytułem Szwedzki kryminał. Nie jest to jednak wierne odwzorowanie literackiej historii - duża część scenariusza była pisana bezpośrednio przez twórców mini serialu.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock

W kręgu podejrzeń - co to za program?

Reżyserem W kręgu podejrzeń jest ceniony francuski twórca - Lionel Bailliu. W swoim miniserialu stawia na ciężki klimat. W jego produkcji odnajdą się fani romansów i wartkiej akcji. Do współpracy zaprosił uznanych francuskich i belgijskich aktorów, takich jak Julie Gayet, Bruno Debrandt czy Marie Dompnier. W kręgu podejrzeń opowiada o losach nauczycielki Victorii Delorme. Ma ona poważne problemy zdrowotne i postanawia przenieść się z mężem i dziećmi do mniejszego miasteczka. Południowa Francja przynosi wiele zaskakujących niespodzianek. Victoria spotyka się tutaj ze swoją pierwszą miłością z dzieciństwa. Okazuje się, że ta znajomość będzie równie ekscytująca, co niebezpieczna.

W kręgu podejrzeń - odcinki

Produkcja składa się z 6 odcinków, które trwają około godziny. Reżyser postawił w tym przypadku na mniejszy format, gdzie ważniejsza od ilości, ma być jakość i szybsza akcja opowieści. Ograniczenia wynikają również z inspiracji książkowej, która jest zamkniętą całością.

W kręgu podejrzeń - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki W kręgu podejrzeń można zobaczyć w Telewizji Polskiej, a konkretnie w TVP 2. Odcinki pokazywane są w różne dni tygodnia o stałej godzinie - 22:55. Zawsze, gdy mini serial W kręgu podejrzeń jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.