Trwa ładowanie...

W jaskini nietoperzy – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Zwierzęta są z reguły przez nas bardzo kochane. O ile w naszym kraju mamy często psy, koty, czy też inne, mniejsze zwierzątka, to jednak jest też świat innych zwierząt, które niekoniecznie są nam bliskie. Przykładem tego są nietoperze, o których chcemy powiedzieć trochę więcej. Po więcej informacji na ich temat w kontekście serialu W jaskini nietoperzy zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

W jaskini nietoperzyW jaskini nietoperzyŹródło: WP
dvp52es
dvp52es

W jaskini nietoperzy - co to za program?

Program W jaskini nietoperzy pokazuje życie nietoperzy od środka. Zerkniemy nawet do największych kryjówek nietoperza podkowca w Wielkiej Brytanii, gdzie nie zabraknie wielu szczegółów z ich codzienności. Kamery termowizyjne będą śledzić ich każdy krok, dzięki czemu poznamy najdrobniejsze szczegóły z ich życia już od narodzin.

W jaskini nietoperzy - prowadzący

Program W jaskini nietoperzy nie ma prowadzącego. To zwykły program dokumentalny, w którym lektor prowadzi narrację, natomiast nie ma jako takiego przewodnika, który prowadzi nas po kolejnych meandrach życia nietoperzy. Warto powiedzieć, że reżyserami tego brytyjskiego programu są Janine Finley oraz Andrew Thompson. Nie brakuje w obsadzie takich osób jak: Lucy Cooke, Ajay Tegala, Kate Jones czy wspomnianego już reżysera Thompsona. To właśnie Lucy Cooke jest odpowiedzialna za narrację w brytyjskiej wersji tego dokumentu.

W jaskini nietoperzy - odcinki

Na chwilę obecną pojawił się tylko jeden odcinek tego programu. Tak więc ten jeden odcinek, który będzie można zobaczyć w polskiej telewizji, jest pełnym kompendium życia nietoperzy, chociaż nie zabraknie też osób, które będą miały niedosyt.

W jaskini nietoperzy - nagrody

Serial nie doczekał się jeszcze zbyt wielu nagród, chociaż warto zaznaczyć, że został uhonorowany przez CASE Platinum Awards, co na pewno może cieszyć twórców. Kto wie, może w przyszłości tych nagród przybędzie, chociaż ważniejsze jest uznanie widzów.

dvp52es

W jaskini nietoperzy - gdzie obejrzeć?

Okazuje się, że serial dokumentalny W jaskini nietoperzy można obejrzeć w TVP1. Zawsze, gdy program W jaskini nietoperzy jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
dvp52es
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvp52es