Trwa ładowanie...

VR Day - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

VR Day to najnowszy magazyn komputerowy dla pasjonatów, który zadebiutował w polskiej telewizji 22 sierpnia 2021 roku. Program można obejrzeć na kanale Gametoon HD.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d2gwy9h
d2gwy9h

VR Day – co to za program?

Emitowany od niedawna na kanale Gametoon HD, program VR Day to magazyn komputerowy, który opowiada o rozwoju technologii VR (Virtual Reality). To właśnie ona, zdaniem wielu ekspertów, jest przyszłością branży komputerowej. Szacuje się, że ta, szybko rozwijająca się dziedzina, pochłonęła już od 15 do 20 milionów użytkowników na całym świecie. Właśnie z myślą o nich powstał VR Day. Program został po raz pierwszy wyemitowany w telewizji w sierpniu 2021 r. i doczekał się 7 odcinków, w których wypowiadają się eksperci. Produkcja omawia także najnowsze gry komputerowe.

VR Day – prowadzący

Program telewizyjny VR Day to polska produkcja, która jest skierowana do wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości. O nowościach w świecie VR opowiedzą prowadzący oraz zaproszeni przez nich goście. Są to eksperci, a także osoby związane z branżą VR pochodzące z całej z Polski.

VR Day – odcinki

VR Day to magazyn dla fanów komputerów i technologii VR, która z każdym kolejnym rokiem rozwija się coraz prężniej. W programie poruszane są m.in. kwestie związane z technologią VR – nowości, najnowsze gry, opinie ekspertów. Produkcja zadebiutowała 22 sierpnia 2021 roku, a do początku 2022 roku wyemitowano siedem odcinków. Każdy z nich liczył sobie niecałe pół godziny – około 20 min. Zgromadzeni w studio eksperci oraz ich goście opowiadają telewidzom o wyzwaniach, jakim musi stawiać czoła branża VR oraz o zastosowaniu wirtualnej rzeczywistości w przemyśle i grach komputerowych.

VR Day – gdzie obejrzeć?

Magazyn komputerowy VR Day można obejrzeć na stacji Gametoon HD. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2gwy9h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gwy9h