VI kolejka eWinner 2. ligi – podsumowanie rozgrywek transmitowanych w telewizji WP Pilot

13 i 14 sierpnia kibice polskiej piłki nożnej nie mogli narzekać na brak wrażeń. Dzięki ramówce telewizji WP Pilot mieli szansę obejrzeć aż 9 meczów VI kolejki rozgrywek o awans do pierwszej ligi. Na kanałach 2. liga piłki nożnej emitowane były wszystkie mecze na żywo, a dzięki mobilności serwisu, subskrybenci mogli je oglądać nie tylko za pośrednictwem telewizorów, ale też smartfonów, tabletów i komputerów. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji zapoznać się z ofertą WP Pilot i nie wiesz, jak zostać szczęśliwym posiadaczem dostępu do wszystkich meczów w ramach rozgrywek eWinner 2. ligi, to koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem. Dowiesz się z niego również, jak zakończyły się spotkania piłkarskie drugoligowców w ostatni weekend.

VI kolejka eWinner 2. ligi – podsumowanie VI kolejka eWinner 2. ligi – podsumowanie Źródło: WP
dn87kzr
dn87kzr

Wyniki meczów VI kolejki eWinner 2. ligi emitowanych na kanałach 2. liga piłki nożnej w WP Pilot

W miniony weekend miłośnikom piłki nożnej nie brakowało emocji towarzyszących poczynaniom polskich, drugoligowych drużyn. Dzięki platformie streamingowej WP Pilot, kibice mogli w sobotę obejrzeć trzy mecze na żywo, które zakończyły się następującymi rezultatami:

• o godzinie 13.00 odbyła się rywalizacja pomiędzy Śląskiem II Wrocław a Olimpią Elbląg, której wynikiem był remis 1:1. Bramkę dla Olimpii strzelił Yan Senkevich, natomiast dla Śląska Miłosz Kurowski;
  • drugim meczem VI kolejki eWinner 2022/2023 było spotkanie Stomilu Olsztyn z Górnikiem Polkowice, które odbyło się o godzinie 16.30. Rezultat tej rozgrywki to zwycięstwo gospodarzy 2:1. Dwie bramki dla zwycięskiej drużyny strzelił z rzutu karnego Jakub Tecław, a honorowego gola dla Górnika trafił Abdallah Ahmed Hafez;
  • ostatni sobotni mecz rozgrywany był o godzinie 17.00 i było to starcie Siarki Tarnobrzeg z Radunią Stężyca. To spotkanie gospodarze przegrali 0:2. Gole zwycięskiej drużyny należały do Radosława Stępnia i Janusza Surdykowskiego.
dn87kzr

Druga część rozgrywek 2. ligi odbyła się w niedzielę 14.08. i także dostarczyła kibicom subskrybującym telewizję WP Pilot mnóstwa wrażeń. Wyniki tych spotkań prezentują się tak:

• Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków 2:1. Mecz ten rozpoczął się o godzinie 12.00. Strzelcami bramek w zwycięskiego zespołu byli: Maciej Firlej i Shuma Nagamatsu, a przegranego Bartłomiej Purcha, który strzelał z rzutu karnego;
  • o godzinie 16.00 odbyła się potyczka Lecha II Poznań z Polonią Warszawa. W tym spotkaniu triumfowała Warszawa, która pokonała Poznań 3:1. Strzelcy z Polonii to: Michał Fidziukiewicz, Krystian Pieczara i Mateusz Michalski. W przegranej drużynie zdobywcą bramki był Filip Wilak;
  • również o 16.00 odbyło się starcie Hutnika Kraków z Kotwicą Kołobrzeg. W tym przypadku zdecydowaną przewagę mieli goście, którzy wygrali pięcioma bramkami strzelonymi przez Dominika Chromińskiego, Pawła Łysiaka, Damiana Kostkowskiego, Grzegorza Goncerza i Kamila Korta. Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił Mark Assinor;
  • kolejny mecz szóstej kolejki odbył się o godzinie 17.00. Pogoń Siedlce podjęła na swoim stadionie Motor Lublin i zwyciężyła 2:1. Pierwszy gol w tym spotkaniu należał do Michała Żebrowskiego z lubelskiej drużyny, jednak gospodarze w drugiej połowie meczu wyrównali, a następnie zwyciężyli, dzięki bramkom trafionym przez Macieja Wichtowskiego i Cezarego Bujalskiego;
  • o 17.30 kibice byli świadkami zmagań GKS Jastrzębie u KKS Kalisz, które zakończyło się remisem 1:1. Pierwsza bramka w tym spotkaniu trafiona została z rzutu karnego przez reprezentanta KKS Kalisz Nestora Gordillo. Wyrównującą bramkę dla drużyny z Jastrzębia już po dwóch minutach strzelił Szymon Goluch;
  • ostatnie spotkanie w ramach VI kolejki eWinner 2. ligi odbyło się na stadionie w Puławach z udziałem Wisły Puławy i Zagłębia II Lubin. Zwycięstwo przypadło w udziale gościom, którzy pokonali Puławian 2:1. W pierwszych minutach meczu triumfowali gospodarze za sprawą bramki strzelonej przez napastnika Mateusza Klichowicza. Zawodnik z Lubina, Bartłomiej Kłudka, szybko jednak wyrównał szanse swojej drużyny, strzelając gola w 35 minucie spotkania. Zwycięstwo drużynie z Zagłębia zapewnił Rafał Adamski, strzelając gola z rzutu karnego w drugiej połowie meczu.
dn87kzr

Zostań subskrybentem WP Pilot i nie przegap żadnego drugoligowego meczu!

Rozgrywki 2. ligi potrwają aż do połowy 2023 roku, dlatego masz jeszcze szansę śledzić je wszystkie za pośrednictwem kanałów 2. liga piłki nożnej znajdujących się w ofercie telewizji internetowej WP Pilot. Od niedawna jest również dostępna biblioteka VOD dla subskrybentów, dzięki której możliwe jest obejrzenie powtórek meczów. W pakiecie z kanałami sportowymi otrzymasz także dostęp do ponad 50 programów telewizyjnych. WP Pilot ma bardzo elastyczną ofertę, dlatego możesz wykupić subskrypcję jedynie na weekend, w którym odbywają się mecze drugiej ligi, a także na miesiąc lub na rok.

Zarówno mecze, jak i ramówkę programów rozrywkowych oraz publicystycznych, które otrzymasz w pakiecie, możesz oglądać z każdego miejsca w Polsce. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie urządzenie podłączone do Internetu. Telewizję może odtwarzać z poziomu przeglądarki lub za pośrednictwem aplikacji na smartfon, tablet i laptop, obsługiwanej przez systemy: iOS, Windows i Android. Jeśli wolisz oglądać kanały z oferty WP Pilot na telewizorze, to również możesz robić to przy pomocy aplikacji dostępnej na telewizory LG Smart TV, Samsung Smart TV i Android TV oraz te, które działają z wykorzystaniem AirPlay i Chromecast.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.